Jump to content

Alu 17 na 4 klipna kljesta + slick guma


Recommended Posts

siber mi ne treba, rns imam, iako sam zaboravio sifru pa slusam milltek i forge :lol: , polu koza, koji ce mi racku, a za tvoju guzicu treba hlađenje a ne grijanje :whistling:, klimu imam vrhunsku, hladi u januaru, krije u oktobru :rofl:

Celicne ce opet gore, samo da nađem 17 pa idemo na SR ... sad sam i lep i brz, ti nit si lep, a niti brz :lamo:

Ocemo sad da ja nabrajam umjesto klime, sibera itd koji ti dijelovi trebaju s mog auta da ne moras na semaforu gasit auto da ti ne nabija na 4000 okretaja :rofl:...

Di su ti gewinde, di ti je usis, di ti jeee.... ma nista, necu nabrajat ... budi i dalje lep i brz :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Siber ti ne treba kad ga nemas.. :lol: nemas rns nego kineski rcd. :P

Pa kako bi nas prijatelj n0p rekao moras svaki put ukucat pin prije nego upalis, kao na bankomatu.. :D

Koji to dijelovi trebaju? :D Pcv ventil? Ti ne smijes naglo zakocit jer ti se ugasi.. :P

Bit ce sve, polako.. Usis je narucen.. :)

Aj aj, nabroji malo.. ubaci i osnovnu opremu, da vise zbrojis.. :P

Link to comment
Share on other sites

neeee, nisam mislio na PCV, jebo ga i PCV...malo te zajebavam... oprema me ne dira, to znas, treba mi volan, gas i nekad kocnica :D

da jebi ga, eto koliko znam i koliko me muci oprema kad ne znam koji radio imam u autu :frusty:

A n0p ce sjest natrag i nema mu van do Velebnog, pa makar mi zadnje bilo...

e da, zaboravio ti rec, meni pcv dosao, al nema Miro svjecice jos koje sam mu rekao pa cekam jos to da dode pa sve odjednom radim... e da, samo cekam tvoj oglas, imam slike kao dokaz, i ako napises u oglasu da je auto garaziran dat cu u 24 sata da si prevarant :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...