Jump to content

Teko pali dok je vani zima xc90


Recommended Posts

Auto Volvo xc90, D5 120kw dizel, u zadnje vrijeme mi tesko pali dok je vani zima, znaci samo ako duze vrijeme auto stoji, akumulator je OK, probao i sa drugim akumulatorom...

 

E sad:

-prijasni vlasnik je mjenjo anlaser i stavio presalb, pa mu malo duze treba za kresne 2-3 sek (trebam promjenit da ne zezne zupcanike)

-kad je topli pali ok

-kad stoji tipa 3-4 sata i hladan je pali ok

-kad vergla koda nabija pritisak u cilindar

 

Dijagnostika ne baca nijednu grešku....

 

-jel koji grijač crkno? (da ga dijagnostika ne vidi?)

-jel dizna mozda pusta (jednu je prijasni vlasnik dao reparirat, ta mi je upitna)

-ili jednostavno posto je aku u gepeku negdje slab kontakt na masu

-ili nesto sasvim trece na što obratit pozornost???? ima oko na satu 200.000km, auto je iz uvoza ne znam točnu kilometražu...

inace vuče ima dovoljno snage ne cuka, vozi normalno... al uvjek upali al nakon 15-20 sek verglanja... ak odstoji 8-12h tad zeza

Link to comment
Share on other sites

jesi probo prvo kontakt dat i čekat da se pogase sve lampice i tak par puta, i onda upalit?

 

Jesam probo sam, 2-3 puta grijat grijače, al isto i dalje..... dok prvi put ne upali, i jos jedna napomena mozda bude korisno... kad se upali prvi put, neprima odziv gasa jednako jako ko kad se vozi cca 30 sek... Tipa treba mu "vise" vremena da postigne 3t omin... Meni nekak smrdi na neku diznu...

Link to comment
Share on other sites

Ili daj kontakt broji do 15 i onda probaj upaliti, navodno grijaci griju oko 15 sec od davanja kontakta

 

Ne griju li grijaci toliko koliko su na tabli prikazani?

 

Meni je ujutro 5-7sec,a na drugo ili trece davanje kontakta krace svijetli.

Link to comment
Share on other sites

Ne griju li grijaci toliko koliko su na tabli prikazani?

 

Meni je ujutro 5-7sec,a na drugo ili trece davanje kontakta krace svijetli.

 

to sam i ja mislio i prije jedno 4-5 godina bili na skijanju u austriji i avensis 2.0 dizel nece upaliti, vani preko -20 i dode nam neki austrijanac i kaze bas to da ga treba pustiti i kad se lampice upale jer grijaci i dalje rade, auto je upalio i opet smo probali istu foru drugo jutro tu je upalio iz prve ali se ugasio nakon par sec a iz druge je ostao raditi

Link to comment
Share on other sites

Ae, tesko je bez VINa i kompjuter ista pamitno napisati, no imas modele sa jacim grijacima koji su puno brzi, e, pa ne primitis taj problem dok se ne krepa isti.

Bela je jos naj boje napisa. Odi u servis i pitaj ih da ti vide kaj (kako se "kaj" napise po dalmatinski?) ti ne valja sa auto.

 

I onda ti to Brale promini u po cijene i brum - pali ko ispuske!

:)

Link to comment
Share on other sites

Sta se tice grijaca...meni na leonu...kad se grijac ugasi lampica nakon jedno 5 sekundi pojaxa se intenzitet svjetlost lampica

Tad je grijac obavio svoje...

Na -16 na novu...na jedno grijanje..od prve kresnuo...doduse akumulator godinu dana star...

al grijaci nisu dirni kak je kod mene...od 2010-te

 

Na ibizi ne vidim ovo sa promjenom intenziteta svjetla lampica...al ona je u garazi...pa ji nikad ni ne pali a da je minus

leon mi je pod krovom al na otvorenom

Link to comment
Share on other sites

Ako je grijac koji das vin pa ti pogledam koji ti tocno ide pa odes u auto kresu i kupis tamo sam ja za svog kupio radilo se o boschu a tokic nema, jer i servisu kostaju boli glava ... Ali bez PRAVOG testera sve su nagadjanja, d5 motor ima preko 10 vrsta grijaca !

Link to comment
Share on other sites

Spojio sam ga na svoju doma dijagnostiku, i nema nikakvih gresaka osim neke glupe dve koje se netiču tog dijela vec radia i senzora klime. Tako da vjerojatno ni ovlasteni nece nista vise naci. A i kosa mi se digne na glavi od njih! Radi neugodnih iskustva i doslovno učenja kako da (unimer) instument uzmu u ruke i krenu tražit gdje auto gubi struju, "al otom potom" nije mjesto ovdje ih blatit...

 

Moram priznat da sve vise vjerujem u neispravnost akumulatora, i slabu izlaznu stuju

-mozda je negdje los spoj na masu (oksidiro)

-mozda je aku rikno (makar svaka cast deckima iz berena "izmjerili i rekli sa je dobar" )

-akumulator je u gepeku mozda su zice oskisirale od starosti 11-12 godina ili spojevi...

 

Jel bi se vidio neispravan grijač na dijagnostici, ili da ih ručno izmjerim?

Manje me strah struje nego kvara dizni pumpe ili tak neke gluposti...

Edited by ToMMeK
Link to comment
Share on other sites

Spojio sam ga na svoju doma dijagnostiku, i nema nikakvih gresaka osim neke glupe dve koje se netiču tog dijela vec radia i senzora klime. Tako da vjerojatno ni ovlasteni nece nista vise naci. A i kosa mi se digne na glavi od njih! Radi neugodnih iskustva i doslovno učenja kako da (unimer) instument uzmu u ruke i krenu tražit gdje auto gubi struju, "al otom potom" nije mjesto ovdje ih blatit...

 

Moram priznat da sve vise vjerujem u neispravnost akumulatora, i slabu izlaznu stuju

-mozda je negdje los spoj na masu (oksidiro)

-mozda je aku rikno (makar svaka cast deckima iz berena "izmjerili i rekli sa je dobar" )

-akumulator je u gepeku mozda su zice oskisirale od starosti 11-12 godina ili spojevi...

 

Jel bi se vidio neispravan grijač na dijagnostici, ili da ih ručno izmjerim?

Manje me strah struje nego kvara dizni pumpe ili tak neke gluposti...

 

Dosta tesko je rucno mjeriti grijace pogotovo s prosjecnim multimetrom(jer otpor zica multimetra i kontakta je veci od otpora grijaca). Najbolje bi bilo pustiti na svaki grijac cca 1A i onda mjeriti napon na njemu. I to ponoviti kada su svi spojeni da eliminiras pogreske na spojevima.

Link to comment
Share on other sites

Auto Volvo xc90, D5 120kw dizel, u zadnje vrijeme mi tesko pali dok je vani zima, znaci samo ako duze vrijeme auto stoji, akumulator je OK, probao i sa drugim akumulatorom...

 

E sad:

-prijasni vlasnik je mjenjo anlaser i stavio presalb, pa mu malo duze treba za kresne 2-3 sek (trebam promjenit da ne zezne zupcanike)

-kad je topli pali ok

-kad stoji tipa 3-4 sata i hladan je pali ok

-kad vergla koda nabija pritisak u cilindar

 

Dijagnostika ne baca nijednu grešku....

 

-jel koji grijač crkno? (da ga dijagnostika ne vidi?)

-jel dizna mozda pusta (jednu je prijasni vlasnik dao reparirat, ta mi je upitna)

-ili jednostavno posto je aku u gepeku negdje slab kontakt na masu

-ili nesto sasvim trece na što obratit pozornost???? ima oko na satu 200.000km, auto je iz uvoza ne znam točnu kilometražu...

inace vuče ima dovoljno snage ne cuka, vozi normalno... al uvjek upali al nakon 15-20 sek verglanja... ak odstoji 8-12h tad zeza

 

Pa eto ti problema.

Dieseli moraju brzo verglati da bi palili dobro.

Link to comment
Share on other sites

da zato sam i napiso, al sad kad je zima sasvim drugacije vergla, cuje se kak okrece al nece upalit... zima nebi smjela utjeca na anlaser... ili je spoj dve tri stvai, sad po zimi... danas na 5 stupnjeva ujuto upali vise manje normano, 2-3 sek verglanja, al ak je vani -5 trba mu jedno 20 sek, covjek vec planira odustat... ko kad kosilicu palis, ono nabijas pritisak i ona upali. cak dva tri puta koda ce uplait i zgasi se ali dalje verglas, i onda kresne!

Link to comment
Share on other sites

Me znam kaj da ti velim....imam doma dvs d5 motora oba 185 ks u xc-u i s80 i pale oba ko mine, na s80 sam u 2012 mjenjao grijače sve, a xc je 2005 i ima prvu bateriju auto kao i igrijače i kad je bilo neki dan gotovo minus 20 jedva da okrene ali odmah upali tak da ... ne znam kaj je kod tebe ... oba auta su sad na cca 250 000 km

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...