Jump to content

Varenje plastike?


JosipZG

Recommended Posts

Zoka za turbo

 

Dinac znaci nemoguce? Probali smo s epoxy + loctite+ diht masa ali na istom mjestu gdje su rupe da se zaljepe ti šarafi za plinske dizne

 

Jedino možda probati s epoxy učvrstiti neke šarafe nutra a rupe za plinske dizne staviti na neko pametnije mjesto gdje će se moć stegnut kak spada

Link to comment
Share on other sites

problem je što moraš imat nešto veče od rupe kod tebe je problem što imaš i vakum i pritisak ovisno o vožnji..,probaj nači negdje plastičnu navojnu šipku i onda je zavrni zajedno s epoksijem kad stvrdne onda odsjeci i poravnaj brus papirom...,ako je turbo mora nešto s navojem bit da drži i vakum i pritisak...

Link to comment
Share on other sites

Sličan problem sam rješavao s frendom na njegovom Saabu kupovinom PU štapa fi 16mm (materijal od kojeg se rade recimo seleni) i odmašćivanje, čišćenje, komadiće narezao i zaljepio na kvalitetno 2k ljepilo epoxy naravno i dan danas sve drži kako treeba, u pitanju je soft turbo benzinac

Link to comment
Share on other sites

Ovo je napravljeno ali nažalost kad sam doma spojio kompresor i stavio sapunicu na mjesto gdje je vareno, vidim mjehuriće. Puno manje nego prije ali jos to nije to...

Ako bi se primio toga nakon što je netko već radio po tome, javi mi u inbox

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Ljudi zanima me ko bi mi mogao povariti na branicima bocne utore od svijetla pošto ih želim popuniti za clean look te ujedno mi je to i zadnja stavka kod lakirera pa mi je cilj da se to odradi što prije da mu isporucim za pripremu/lakiranje :)

 

lakirer veli da on to nemre jer je purplastika i da se pjeni kod varenja itd...jel zna netko nekog da bi mi to mogo odradit u zg ?

 

 

evo i na fotkama pozicije utora koje bi trebalo povariti,sveukupno 4 pozicije

 

G8V9b93.jpg

 

KNaWu7Z.jpg

Edited by Miataoldschool
Link to comment
Share on other sites

Sisacka cesta, to je ova kaj ide od Zatvora Zagreb (rotora) prema VG/Odri itd., Sisacka cesta, odvojak I. (pogledaj na karti), na kraju sljepe ulice, predzadnja kuca s lijeve strane ti je lik (visoka ograda, cucak i asfaltirano dvoriste), zavarit ce sve, meni vario nekoliko puta i to svasta, pa i nemoguce, nosim mu kad nesto trebam, evo vec 15 g., msm da se preziva Ratkajec ili brijem...kazu na oldskul forumu "najbolji i najskuplji na ovim prostorima", ako mislimo na istog lika, a po vlastitom iskustvu msm da da...broj nemam, odi ujutro fizicki ili guglaj....odi kod njega i ici ces samo na jedno mjesto, ak me kuzis..

 

ED: -skuzio da imam br 091 253 99 21

Edited by Robiii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...