Jump to content

BC na Seat Alhambri


Recommended Posts

Znaci imam veliki display na komandnoj ploci, ali samo pokazuje vanjsku temp. i greske.

 

2403f1d438161d92786e8f725213b592.jpg

 

Htio bi aktivirati board comp ako je moguce. Znam da trebam rucicu sa komandama za BC, ali me zanima da li je moguce to aktivirati jer znam da VAG koncernu hrpu toga jednostavno aktiviras.

Isto to me zanima i za tempomat.

Ajde znalci za VW/Seat, pomagajte.

Link to comment
Share on other sites

Xman, ovaj gore dio nije blank nego nema nikakve greske, pa ne javlja. Recimo ak je na rezervi onda se taj gore dio zazuti i nacrtana benzinska. Danas ce se mozda upalit rezerva, pa cu poslikat.

 

Lev, nebi to, hocu bas ovo OEM. Ak se moze cu slozit da bude oem, ak ne onda nista.

 

 

Edit: Ovo bi htio imat i to je isti moj display.

 

68a7430a63d5c3d1594926f574e5bb62.jpg

 

Gornji tamniji dio sluzi za graficko javljanje gresaka.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Ak ćeš ići kod Jensa za park senzore spojite dijagnostiku pa vidi dal se može aktivirati. Ako ima opcija vjerojatno se vidi samo ju neće htjet aktivirati bez ručice s gumbima, tak je meni davno na G V bilo kad smo tempomat stavljali.

Link to comment
Share on other sites

Znam da mi treba rucica za BC samo sam htio pitat dal se to sve moze jednostavno aktivirati da ju ne kupujem bezveze.

 

BM, bas sam poslao Jensu PM za xenone i lece, pa ak cu ic k njemu budemo odmah pogledali za senzore i BC. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram drugi topic, pitat cu tu.

 

Da li se moze samo "aktivirati" preko VCDS-a da mi se retrovizori automatski zaklope kad zakljucam auto. Inace imam sklapanje tako da okrenem onaj gumb za rihtanje retrovizora.

Link to comment
Share on other sites

je... može se aktivirati... trebaš ručicu i složit instalaciju do table 4 žice

 

ako trebaš imam ručicu za MFA, a tvoja tabla je full fiss takod a možeš imati sve na njoj

 

i ako trebaš da ti to složim, reci.:thumbsup:

Edited by Beli
Link to comment
Share on other sites

Samo kod toga ako će se automatski sklapati, razmisli je li ti to pametno po zimi kad se zalede pa se krenu automatski otklapati (ako auto nije u garaži)... :)

 

Kad ćete već prčkat sa vcds-om, složite odmah i dizanje/spuštanje stakala preko gumba za otključavanje (ako nemaš već to). Jer inače moraš držat ključ u bravi okrenut za zaključat da bi stakla išla gore, bar je tak na Ibizi... :)

Link to comment
Share on other sites

Zajebi to :lol: Prtljam ja na 2.katu jednu večer po ključu stavljam neki privjesak i ujutro auto stoji sa svim prozorima i krovom na pola otvorenim, srećom nije pala kiša ali bilo je još hladno tako da su bili vlažni sicevi lagano :D

Link to comment
Share on other sites

Zajebi to :lol: Prtljam ja na 2.katu jednu večer po ključu stavljam neki privjesak i ujutro auto stoji sa svim prozorima i krovom na pola otvorenim, srećom nije pala kiša ali bilo je još hladno tako da su bili vlažni sicevi lagano :D

 

Ti se isto sa svačim igraš... :D:D:D

 

E vidiš ovo za sklapanje i mene interesira dal se može.

Link to comment
Share on other sites

Zajebi to :lol: Prtljam ja na 2.katu jednu večer po ključu stavljam neki privjesak i ujutro auto stoji sa svim prozorima i krovom na pola otvorenim, srećom nije pala kiša ali bilo je još hladno tako da su bili vlažni sicevi lagano :D

 

:lol: :lol:

 

Stavi slabiju bateriju, da ne lovi sa 2. kata već tek sa 2 metra... :D

Link to comment
Share on other sites

Ne možeš aktivirat nešto što ne postoji. U prijevodu, fale ti motori u retrovizorima koji bi ih sklapali. Ak se ne varam paše sa passata 3B/3BG motor, ali ga treba presložit u retrovizor koji je fizički drugačiji. Treba nešto žica povuć i prekidač da ga možeš iznutra preklopit. Tihi je, ako se ne varam slagao nekome na G4.

 

Prozori na daljinski se ne daju na toj generaciji iskodirat preko VCDSa. Ja sam sebi morao s nekim kablom i softwareom koji u promijeni nešto u EEPROMU Comfort Unita. Također se moglo promijenit jedna znamenka u kodiranju EEPROMA preko nekog DOS based programa koji se zvao VDS Commander ili VDS Pro ili nešto tome slično. Ali je zahtijevao isključivo OBD kabel koji radi rpeko COM porta.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...