Jump to content

CDC 2015 RD.1


Toninho

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ljudi, koliko potrošite na odlazak u kino?

Ja ne mogu u shopping centar otići da mi sin ne izbije 20 kn na konjiće i aute koji se ljuljaju, btj...

Ne znam di su to drift natjecanja besplatna?

 

Možete si to jednostavno predočiti da i sa 40kn upada i sa ovo malo sponzora budućnost drift natjecanja u HR na JAKO klimavim nogama.

Tako da dalje uopće nema smisla raspravljati.

Link to comment
Share on other sites

ja ne virujen šta čitan majkemi mile..ako mi je vrhunska ekipa, zajebancija, miris spaljene gume, VRHUNSKI vozači, scena u usponu, da bi i 100kn za ulaznicu bez grča..

 

jebate led!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

40 kn nije puno.

Meni nije, a ne plivam u lovi. kolko je bil upad na SR?

u svakom slučaju više akcije nego na sr-u, + kaj sam dobil okladu :D

btw, onaj dečko sa e36 4 vrata(tamnoplavi), kladil sam se da nebu završil nijedan krug i dobil :D

Edited by woo
Link to comment
Share on other sites

... samo mislim da je dizanje cijena samo da si netko više napuni dep jer se pokrivalo natjecanje i s manjom cijenom ulaznica..

 

Ne laprdaj.

Nemaš niti okvir za raspravu o troškovima, a zaključuješ da organizator ima extra profit, jer je ulaz 10kn skuplji nego lani.

A u kurac.

Link to comment
Share on other sites

Ljubitelji Nutelle, loša vijest: Omiljeni namaz znatno će poskupjeti, evo i zašto!

 

Vijest o lošem urodu lješnjaka u Turskoj zabrinula je mnogobrojne ljubitelje čokoladnog namaza Nutelle. Naime, stručni časopis The Grocer ističe da bi loš urod lješnjaka itekako mogao utjecati na cijenu Nutelle koja bi mogla porasti i za više od 66 posto. Međutim, Nutella nije jedina za koju se predviđa poskupljenje. Poskupjeti bi mogli i ostali proizvodi na bazi lješnjaka, osobito oni u kombinaciji s čokoladom jer je cijena kakaa već porasla za nimalo neznatnih 9,2 posto.

 

 

Izvor je uvijek vjerodostojni dnevno.hr

Link to comment
Share on other sites

ponijet ću 100kn da pokrijem ovih 20 od mea culpe da ne bude u minusu

 

Ajde, platim i ja pivu, pa ćeš taman bit tu negdje s troškom.

Jer potegnuti iz Podgore u ZG na CDC je pizdin jebeni dim i kurčev trošak.

Edited by Toninho
Link to comment
Share on other sites

sljedeci event dodem sigurno ovo po slikcama mnogo dobro izgleda..do tad nadam se da necu imat posla oko auta/garaze tolko...jopa placam ja ulaznicu a ti pivu :) rockatansky si naiso na koji poklopac ventila od mazge ak se sjecas kaj sam trazio:)

 

nemoj ga sad, pocinje mu sezona, apartmani ovo ono

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...