Jump to content

CDC 2015 RD.1


Toninho

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Jebote pa 2 sata filma u cinestaru kosta 40kn, a vama za cijeli dan drifta problem dat toliko. Koliko su u UK i IRL cijene ulaznica za ovakve evente? Jebu mater da nekim cudom organizatoru i ostane koja kuna u dzepu, zar je to toliki problem??

Link to comment
Share on other sites

pa za 40 kn se ne mozes najest u Mcdonaldsu.

Ocekivat da netko plati najam staze, napravi kompletnu organizaciju, napravi nagrade za vozace i to narocito u ova doba kad je gotovo nemoguce naci sponzore za bilo sto je u najmanju ruku suludo.

Isto tako ocekivat da netko sve to organizira i ulozi svoje vrijeme i svoj novac u takav event bez da na kraju ostvari profit je i malo bezobrazno.

Link to comment
Share on other sites

Nitko nije reko da je puno nego je bilo pitanje zasto se s 30 diglo na 40, bas mi je drago sto vas vecina suosjeca s organizatorima, nadam se da se tako suosjecate i sa inom kad digne cijene goriva.

 

usporedba uopce nije na mjestu. Ina ostvaruje ogromne profite, a mislim da tko god na forumu je organizirao neki event sretan je da se pokrije.

Link to comment
Share on other sites

Suosjcamo jer smo sretni da se to organizira, koja god da cijena bila, jer nezelimo vise zivjet u proslom vremenu kad se nije organiziralo. Zalim samo sto vrijeme i financije trenutno nedozvoljavaju sudjelovanje. A sad zbog neke glupe ulaznice da to sve sutra kad bude vremena i love nestane, mislim da bi vristao od muke.

Link to comment
Share on other sites

Ima tu jedna jako dublja tema koji neki ovdje ne znaju pa ne razumiju zasto ovo ja pisem, ali da ne duljimo bezvz svako je reko svoje misljenje za sta i sluzi forum tak da cudenja od pojedinaca necu ni komentirat

Link to comment
Share on other sites

Ima tu jedna jako dublja tema koji neki ovdje ne znaju pa ne razumiju zasto ovo ja pisem, ali da ne duljimo bezvz svako je reko svoje misljenje za sta i sluzi forum tak da cudenja od pojedinaca necu ni komentirat

 

pa daj objasni tu temu

 

jebo te koliko kosta ulaznica za gledat Lanu Jurcevic kako rasteze picku po pozornici pa se nitko ne buni

 

medju ostalim :lol:

Link to comment
Share on other sites

Osobno bi volio spoznati dubinu te teme.

Evo ja sam poprilicno ok s organizatorima i jednostavno sada imam osjecaj da zivim u zabludi i da me ekipa laze.

Eto mili, pucaj&prosvijetli zabludjele ovcice.

 

Mozes odmah i deckeiz Adria serije pitati nakon iduceg vikenda koliko desetaka tisuca cegagod su stavili u carapu.

A da bi se raspravljao vise s nekim ko nije organiziro nista zahtjevnije od rodjendana stvano nemam namjeru.

Link to comment
Share on other sites

Predrasuda je grda stvar i da ne ulazim u dubinu price moguce da sam organizirao vise stvari od Vas gospodine, nije samo motosport zahtjevan sto se tice toga ima jos puno stvari i znam kak to ide oko organizacije svega i kak ide sa sponzorima i koliko na kraju ide u dep ili ne.

Link to comment
Share on other sites

mora da si puno toga organizirao sa 21 godinu u guzici, daj molim te ne kenjaj sad kad si vec posrao motku

 

u biti, ako nikad nisi organizirao race day/drift day sto vec, onda ne, ne znas koliko ide ili ne ide u dzep.

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

Tebi se sigurno necu opravdavat sta sam i kaj sam, ugl nebitno skroz otisli smo predaleko izvan teme, neka bude jos vise ovakvih evenata ja sam prvi za to, a sad sta je tko i tko je sta budemo neki drugi put na pivi, bezvz su pocela prepucavanja na osobnoj razini.

Link to comment
Share on other sites

Predrasuda je grda stvar i da ne ulazim u dubinu price moguce da sam organizirao vise stvari od Vas gospodine, nije samo motosport zahtjevan sto se tice toga ima jos puno stvari i znam kak to ide oko organizacije svega i kak ide sa sponzorima i koliko na kraju ide u dep ili ne.

 

Sorry faco!

Osim da se pokriju troskovi staze, ljudi, osiguranja, hitne, vatrogasaca, tiska, hostinga web stranice i sto cudesa po meni je normalno da se i nekaj zaradi ako se uspije.

A ti ako smatras da mozes jednako ili bolje, a koliko vidim mozes pa daj onda ti organiziraj.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...