Jump to content

Audi TT 8N??


Recommended Posts

Pitanje ili par:

 

Da li Audi TT 8N (2000) ima imobilizator u kilometar satu? Ako nabavim drugi kilometar sat mogu li ih samo zamijenit i vozim dalje?

 

Da li netko zna za kilometar sat koji bi se negdje mogao prodavat? (U RH)

Ako mu je sjeban ekran koliko bi kostala izmjena istog?

 

 

Da li netko zna za xenon farove koji su na prodaju (a da ne kostaju kao da su skinuti sa Bentley-a)?

 

Koliko kosta dobivanje koda za radio( nista nije uspjelo i moram ga kupit) u PIA?

 

THX.

Link to comment
Share on other sites

sad vidis koliko je ovdje nemoguce pronaci nekoga da ima/zna raditi sa vcds-om, a kamoli bilo sta drugo

 

Tihi u zagrebu je doktor znanosti za 99% auotmehanicara i autoelektricara ovdje.

 

sto si TT-a uzeo? koliko dolarosa

Link to comment
Share on other sites

sad vidis koliko je ovdje nemoguce pronaci nekoga da ima/zna raditi sa vcds-om, a kamoli bilo sta drugo

 

Tihi u zagrebu je doktor znanosti za 99% auotmehanicara i autoelektricara ovdje.

 

sto si TT-a uzeo? koliko dolarosa

 

$1400.

 

Fali mu nesto dijelova. Bio je udaren, ali samo kozmeticki. Nema ravnanja ni mehanickih problema. Ali display na satu mi je riknuo i sat je u miljama pa bi to htio rijesit. A onda ako se da povoljno ubacit neka mapa u rh ne bi bilo na odmet.

Link to comment
Share on other sites

1400 a u kurac ako ne otpadaju komadi s njega i vozi - dzaba je :D

 

Interijer je MINT (osim prosute kave po tepihu. ali to sam rijesio)

Vani je u odlicnom stanju osim sto mu fale farovi, plasticni branik, jedan blatobran i haubu treba ili probat poravnat ili uzet novu. Od elektronike sve radi, motor radi, getriba je manualna.

 

Treba sastavit dijelove, polakirat prednji kraj i nabavit neke lijepe felge jer je sad na celicanama.

Naravno kad vec radim to onda cu odradit i veliki servis cisto da sam siguran i Echo moze u oglasnik.

 

i treba ga ispolirat :lol:

 

Auto mi je bas guba osim dvije stvari. Kad sjedim unutra i otvorim prozor ne mogu glavu gurnut van (a nemam veliku glavu) i sto je interijer Denim Blue:

 

48018347.jpg

Edited by Kegalj
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha...daj da te Steph fotka u njemu...jer to negdje prekomicno izgleda...hahaha...

 

kad vratim siceve unutra i kad bude vozan.

Mjesta unutra ima pun kurac na prednjim sicevima. Za zadnje me bas briga. Ionako nitko nikad nece sjedit na njima.

Link to comment
Share on other sites

Koliko kosta dobivanje koda za radio( nista nije uspjelo i moram ga kupit) u PIA?

THX.

 

Jos cekam da mi ovaj posalje kod... :/

Zasto ne uzmes appradio nisu skupi, pa cemo ti sloziti ko meni android mirror screen?

Link to comment
Share on other sites

Auto je imao dizne S3, FMIC, fi 70 downpipe, TIP i sve ostalo. Količina zraka po MAF-u mjerena je odgovarala toj vrijednosti i auto je išao tako za toliko ks. Je li to bilo 210 215 22X neznam :) . Nemaju svi para za REVO :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...