Jump to content

FSI + LPG


Recommended Posts

Gledam malo po njuskalu i vidim neku Superbicu 3.6 FSI iz TRCZ-a za nikakvu lovu (vjerojatno s njom nekaj ne valja jer je fakat jeftin) pa me zainteresirala ideja jačeg FSI motora sa plinom.

 

Kakva je šema sa FSI motorima i plinom? Neki vele nebu dobro, dok su drugi ugradili i prezadovoljni.

Vele da svejedno treba ubrizgavat odredeni postotak benzina radi hlađenja injektora.

Koliko je taj sistem isplativ? Koje su mane tog sistema? Di se to može ugraditi i po kojoj cijeni? I koliko bi cca ispalo kn/km?

Link to comment
Share on other sites

Superb za razliku od Octavie fakat slabo drži cijenu, kad pogledaš malo bolje vidiš da ih ima još koje su dosta povoljne s obzirom što nude. Još je ovaj najjači benzinac, pa im je valjda jasno da je nikako ne mogu prodati osim ako je cijena jako dobra :)

A pogotovo ako nešto nije u redu s njim...

Link to comment
Share on other sites

Frend je za bagatelu uzeo combi 3.6 v6 fsi sa brutalnom opremom i mogao sam je dobiti za relativno male novce. Zvao sam zama tech u vezi plina. Vlasnik mi je rekao sljedece. Nabodno je najnoviji sistem da plin koristi istu pumpu goriva kao i za benzin i na iste dize se plin uspricava kao i benzin. No problem je sto je plin dosta zmazaniji od benzina pa pocinju problemi sa dizama i to jako veliki. Navodn su u poljskoj poceli s ugradnjom istog Prins sistema i imaju jako velikih problema. Tako da mi je rekao da za fsi plinska instalacija koja radi i koju bi mi on preporucio definitivno ne postoji. Ja sam odustao (za sad).

Link to comment
Share on other sites

Problem je što se plin za direktaše neda mapirati niti bilo što prčkati po njemu, dobiješ gotov ecu, poštekaš i nema diranja, ako radi radi, ako ne jbg, više sreće drugi put. Te probleme ima moj frend na Mazdi CX7, davno je već poludio od plina ali je uporan

Link to comment
Share on other sites

Problem je što se plin za direktaše neda mapirati niti bilo što prčkati po njemu, dobiješ gotov ecu, poštekaš i nema diranja, ako radi radi, ako ne jbg, više sreće drugi put. Te probleme ima moj frend na Mazdi CX7, davno je već poludio od plina ali je uporan

 

Tako je, i zbog toga zna koštati i po 2000EUR jer ide po narudžbi.

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako. Problem je što u slučaju male greške prilikom mapiranja ode motor jer se rastale čela klipova jer su ionako preopterećena a kad još smjesa ne valja to ode u trenu. Svi direktno ubrizgavani motori imaju problema s pregrijavanjem klipova i tome su proizvođači uglavnom doskakali hlađenjem klipova smjesom. Kad ta smjesa ne valja odeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Frend je za bagatelu uzeo combi 3.6 v6 fsi sa brutalnom opremom i mogao sam je dobiti za relativno male novce. Zvao sam zama tech u vezi plina. Vlasnik mi je rekao sljedece. Nabodno je najnoviji sistem da plin koristi istu pumpu goriva kao i za benzin i na iste dize se plin uspricava kao i benzin. No problem je sto je plin dosta zmazaniji od benzina pa pocinju problemi sa dizama i to jako veliki. Navodn su u poljskoj poceli s ugradnjom istog Prins sistema i imaju jako velikih problema. Tako da mi je rekao da za fsi plinska instalacija koja radi i koju bi mi on preporucio definitivno ne postoji. Ja sam odustao (za sad).

 

bjez od zamatech-a, nisu znali izmapirat obicni 1.8T a kamoli sta drugo. naravno uvijek je nesto drugo na autu bilo krivo, sve dok nije dosao auto do covjeka koji zna sta radi

Link to comment
Share on other sites

Ma zamatech sam zvao jer frend ima njihov plin vec godinama i nikad problema... no nebitno za cijelu pricu. Uzeo bih taj 3.6 v6 superb combi da ima mogucnost plina, posto sam okolo citao i pitai i svi vele da nije neka sreca onda sam odustao iako bi auto mogao dobit za smjesne novce ali nemrem mu tocit 15 l min svakih 100km :)

Link to comment
Share on other sites

bi auto mogao dobit za smjesne novce ali nemrem mu tocit 15 l min svakih 100km :)

 

...eto, sad ti je jasno zasto je auto tako jeftin. Kako razmisljas ti - tako razmislja i X drugih ljudi. Kad nema potraznje odnosno kad auto nitko ne zeli onda cijena ide dolje. Jos ako je tu check engine i jos nesto...

Link to comment
Share on other sites

Hvala ekipa! Bas ste me razocarali :) Full mi se dopala ideja jaceg, modernog benzinca sa DSGom

Nisam se ja raspitivao za bas tu superbicu iz trcza, ona mi je nekako neisplativa pored passata sta prodaje Ivan sa foruma. Taj bi mi i bio izbor da postoji kvalitetno rijesenje za plin. Jer ipak tocit 3.2 motor za svakodnevnu voznju mi je preskupo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Šogor ima plin u Mazdi CX-7 od jesenas i super zadovoljan je....motor koristi 30% benzina i kad sve zbroji potrošnja mu je kao na adekvatnom dizelu a ima 260 benzinskih turbo konja na raspolaganju...ugrađivao je u Cepelinu i cijena je bila oko 10k Kn...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio gledao jedan S5 4.2fsi i isto su mi rekli da bolje da ne razmisljam o plinu na tom motoru. Nije plin bio nesto od presudne vaznosti za kupiti/ne kupiti jer radim 8-9 tisuca km godisnje pa mogu tankati V8 benzinca...ali eto, pitao cisto informacije radi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...