Jump to content

Yamaha centar-popust?


drahic

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Prijatelj kupuje motor i kupit ce ga ovdje;

http://www.yamaha-centar.hr/(S(qedj50xq2pg3pgbruiwpqkkv))/Default.aspx

 

Konkretno ovaj;

http://www.yamaha-centar.hr/(S(qedj50xq2pg3pgbruiwpqkkv))/Detalji.aspx?grupa=1&sifra=8

 

Dali ima netko da radi tamo,ili prijatelj od prijatelja,kako to vec ide :D pa da se neki popust jos da izvuci,extra servis,ili mozda kofer ? :)

 

Dolazi sa cashom.

 

Eto,ako ima netko nekoga,pa ako moze iskombinirat nesto za klopu ili po dogovoru,nek javi sto prije jer bi u petak vjerovatno isao rijesavat sve.

 

Hvala !

Link to comment
Share on other sites

Preporuka je Yamaha Pribudic & Borcic Split. Ja sam tamo uzeo x-max. Svakako trazi Joška (Joke). Ako si na motori.hr mozes ga tamo cimnuti.

Za doticni Yamaha centar u Zg nemam nikakve rijeci pohvale za poslovnost, ozbiljno shvacanje dogovora s kupcem i izlazaskom u susret kupcu.

Edited by matt
Link to comment
Share on other sites

Preporuka je Yamaha Pribudic & Borcic Split. Ja sam tamo uzeo x-max. Svakako trazi Joška (Joke). Ako si na motori.hr mozes ga tamo cimnuti.

Za doticni Yamaha centar u Zg nemam nikakve rijeci pohvale za poslovnost, ozbiljno shvacanje dogovora s kupcem i izlazaskom u susret kupcu.

Ja koliko sam skužio na motori.hr se svi sprdaju s tim dečkom i prilično ga hejtaju...ne znam razlog

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko sam skužio na motori.hr se svi sprdaju s tim dečkom i prilično ga hejtaju...ne znam razlog

 

Zato sto nema dlake na jeziku, boli ga k za tude misljenje i jebeno dobro radi svoj posao.

Voli malo podbadat okolo kad se radi o problemima koje imaju drugi brendovi.

Joke je legenda (kad ga upoznas) :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Joke je je**no dobar trgovac/prodavač i tamo di radi - radi odličan posao. Dobar sam s deckima iz sibenske podruznice P&B-a i mogu se dogovoriti dobri uvjeti za robu koja ne ide "na tone" i zato na Tmax nema popusta kao ni na jos neke motore koji idu. Kod njih smo uzeli vanbrodski cetverotaktni F100 i slozili su super cijenu za keš.

Link to comment
Share on other sites

Obicno onaj kog boli k za tude misljenje a jos radi u prodaji je dobar covjek/prodavac?!. Ja nebi kupio jamahu samo radi njega tamo.

 

Pa i mene boli kurac za tude misljenje :thumbsup:

 

Nitko te ni ne tjera da kupis tamo motor, ja sam kod Joke nekoliko puta kupovao i jako sam zadovoljan sa pristupom, objasnjenima i cijenom, preporucio ga dosta prijatelja i uvijek sve bilo 1/1 ako ne i bolje ;)

Link to comment
Share on other sites

Nismo se skuzili izgleda, ovdje se "bol u kurcu" povezuje sa radnim mjestom i poslom, a to nema apsolutno nikakve veze s time.

 

Joke je profesionalac u poslu, sindrom bmk je prisutan na forumu i privatnom zivotu :thumbsup:

 

Dakle, ne posao, nego privatno :)

Link to comment
Share on other sites

evo moje iskustvo s p&b, inace fer i korektni sta se tice servisa i ostalog (servisirao nekoliko motora u njih), ali ovo je sta se tice prodaje

 

ma bitno da si ti zadovoljan. Ja kad sam ga kupovao, Joke mi nije htio dati tu akcijsku cijenu (pocela taj dan) nego kao da se prodaje za 4xxxx. I kad sam mu pokazao na webu yamahe.hr da je ta akcija, onda je rekao ka aj ok dat cu ti tu cijenu (išao me zaveslat).

Nakon toga sam išao vidjeti hoće li mi što dati gratis i jedino je ponudio da mi može dati 20% na dodatnu opremu (kufer i ostalo)

 

otišao sam u yamahe u trogiru, dobio sam motor po akcijskoj cijeni, gratis dobio prvi servis, pun tank goriva, nosač za kufer, kufer i onaj mali jastučić koji se stavi na kufer za leđa suvozaća. Još su bili veoma fer i korektni.

 

eto my 2 cents. ali uživaj, motor je odličan, meni stari uživa na njemu.

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko sam skužio na motori.hr se svi sprdaju s tim dečkom i prilično ga hejtaju...ne znam razlog

 

na motori.hr je valjda 99% djece koji drkaju na jurilice od 20k eura tipa nova r1, sve ispod toga je 0, naravno na motor nisu sjeli i nemaju 50kn u dzepu:D 0,5% normalne ekipe, 0,5% podjebatora I JOKE:D

 

A Joke je na forumu i uzivo skroz druga osoba, i meni na forumu isao na k:lol: al svejedno otisao po motor kod njega i nisam se zajebao, popuste bi vjerovatno dobio iste bilo gdje ali izlazak u susret s pizdarijama kasnije sigurno nigdje i ako bude love za drugi motor kupujem ga samo tamo:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...