Jump to content

Kenwood head unit ,a koji zvucnici


Red Devil

Recommended Posts

znači trebal bi jedno 1500kn za taj setup ili 500kn po vratima:huh:

 

ono imam klasiku, vrata ima 4 i u svakom panelu ima 2 zvučnika i tak bi htio da ostane, nikakvi novi paneli ili slično, da izgleda ko orginal

Edited by Red Devil
Link to comment
Share on other sites

Bojane, ti imas 10 cm zvucnike u armaturi i da ne znam koje zvucnike da stavis 10 cm nece davati ono sto bi htio.

 

U vratima, ako je vw u pitanju onda najvjerojatnije ima 16 cm i to ce mi dobro svirati ako uzme nesto tipa Hertz.

pa ne očekujem fresh island ozvučenje,ali barem malo bolje sam se nadao..

Link to comment
Share on other sites

Red devil, koji auto je u pitanju? treba oprezno, jer bez pojačala u pravilu nebude ništa bolje od serijskog

 

istina, ali i bez pojačala će biti bolje jer neće distorzirati kad pojača, a u principu bi trebalo biti i više basa i izraženijih visokih tonova

Link to comment
Share on other sites

i trenutno u autu imaš sve OEM? pretpostavljam 4 srednjetonca u vratima + 4 visokotonca na originalan radio?

 

ako budeš mjenjao sa nekim aftermarket radijem i kupio neke zvučniek bez pojačala, gotovo ti sigurno mogu reći da nećeš biti oduševljen, osim možda sa malo izraženijim visokim.

Koji je uopće kenwood u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je taj kenjvud oem, moglo ga se naručiti s autom umjesto rcd/rns, nebi ja to niš mjenjao. A zvučnike eventualno makar teško da će biti neka bitna razlika ako se ne ide baš na ozbiljan sistem s pojačalom itd.

 

Ako na ovog misliš

Kenwood-DNX521VBT-CAN-Passat-B7--v-8bHGzdB-M1k.jpg

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

Dynaudio je 10ak k kn ako narucujes uz auto tako da je ovo sasvim pristojna cijena. Jedino kaj mislim da tu kablovi fale...

Kod mene su vrata skroz zatvorena, kad skines unutarnju oplatu doceka te lim koji ih kompletno zatvara s unutarnje strane.

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...