Jump to content

Q: Forge Split-R i snaga


Recommended Posts

Nisam nigdje nasao konkretnu informaciju, vezano za utjecaj ovog DV (BOV) na snagu.

 

Radi se o 1.8T motoru. Trenutno mi je postavljen na 100% recirkulaciju jer ipak vise volim performanse nego "styling" :)

 

Zanima me da li postoje kakvi gubitci snage ako je BOV postavljen u hibridni mod? Jer muci me to ako se stavi na 75% pretpostavljam da ima neki (los) utjecaj na performanse, ali nadam se da se varam.

Link to comment
Share on other sites

ne varas se.. sto vise nije recirkulirajuci odn sto vise baca zrak van sustava tada se dogadja i overfueling odn zalijevanje kako bi rekli "domaći".. iz sume Striborove

tu je dakle spoyebbana smjesa odn varas mapu goriva jer si onaj zrak koji je zapisan u registryju tvog kompa (winXP, audi18t.reg) pustio djelomicno van a komp javlja gorivu da ima zraka ..

prebogata smjesa nije idealna i zato se zove PRE-bogata..

radije uzmi stock r-BOV i ojacaj postojecu oprugu tako da bolje drzi tlak ukoliko ga mislis poveceavat.

edit: ovo gore objasnjenje je vezano uz automobile i ecu-map sa maf-om

Link to comment
Share on other sites

hvala care.

 

Ali zasto bi mijenjao BOV kada mi je ovaj ionako podesen na full recirkulaciju?

Ali vjerojatno bih trebao staviti jacu oprugu jer mi je konstanta sigurno preko 1 bar (na 180 ks mapi je vec bila 0,9), o overboostu da ne pricam, a serijski Split-R sigurno nije podesen za takav tlak

 

[edit] Ako fokusicar ili laf vide topic, mogu mi odmah preporucit oprugu i cijenu :)

Edited by tommy
Link to comment
Share on other sites

kolko je meni fokusicar rekao, te opruge se mecu po tlaku, znaci ako je tlak do npr 0.8 ide jedna opruga, ako je preko 1.2 druga, ili preko 1.5 treca. kad sam uzeo bov (polovni) bila je opruga za 1.5b, a posto je moj bio na 1b stavio oprugu za takav tlak i onda je auto najbolje isao...

Link to comment
Share on other sites

@tommy preduhitria si me s pitanjem... :D

 

eto zadnji put kad sam bio u gabreku pricao s lafom, u ponudi su bila 2 BOV-a, prvi koji ne fucka za cca 1500 drugi za cca 2000. zapravo mi je onda sasvim svejedno kojeg bi uzeo kad bi s tim fuckanjem "gubio" snagu? onda koji smisao tog BOV-a ako s otvorenim gubim na performansama i stetim motoru s previse goriva...

Link to comment
Share on other sites

na mom motoru 1.6 t isto nije bio preporucljiv radi smjese...ja ga imao neko vrijeme, nisam primjetio nikakvu osjetnu razliku u voznji na bolje ili na gore. ne bude smjesa konstantno prebogata ali navodno to nije to... pa sam ga imao mozda 2 tjedna na autu samo zbog zvuka.

 

edit : blow off ima jedan zvuk a lopatice turbine daju drugi (turbo surge), ovo npr nije blow off

i tako se meni culo samo puno tise, zanci bez blow offa zvuk-
Edited by Drag_steer
Link to comment
Share on other sites

BOV u 99% slučajeva nema niti može imati utjecaj na snagu motora.

Njegovo područje rada počinje kada pustite gas, a ne za vrijeme boostanja.

 

Problem može biti jedino u tome što on može biti loše kvalitete, pa na njemu gubite boost jer ne "dihta" 100%, a samim time gubite i snagu, ili može imati premekanu oprugu, koja će popustiti te lagano puštat boost.

 

Također ova priča o prebogatoj smjesi nema baš previše smisla, jer taj zrak koji BOV ispusti i tako ne ulazi u usisnu granu niti motor, niti bi tamo ušao da BOV-a nema, jer bi ga u tome spriječila zatvorena klapna gasa. Tako da on na to utjecaj nema. Svakako ga je pozitivno imati jer produljuje vijek trajanja turbine, te omogućava brže boostanje kod novog pritiska na gas, jer se turbina nije zaustavili ili usporila usljed zraka koji se vratio odbijen od zaklopke gasa na lopatice.

 

Iz mog iskustva do sada, mogu reć da sa Bailey BOV-om nećete imati problema, dečki sa Z20LET motorima su znali imati problema sa Forge BOV-om, jer je bilo teško pogodit oprugu koja će bit dovoljno jaka da drži boost, a opet dovoljno osjetljiva da dovoljno brzo "otvori" BOV. Imate i od HKS-a model na kojem se može podešavati "preload" opruge... to mi se isto čini kao dobar izbor.

Čak i onaj Malpassi koji se da nabavit za nekih 100€ odlično obavlja posao, ima štelanje tvrdoće i da se fino nariktat.

 

Također, ako turbina ima OE BOV ugrađen, vrlo vjerovatno će on popustit (membrana će puknut) kad odete na malo veće tlakove od standardnih, te će ga bit potrebno blokirat / zamjeniti membranu (ako se da naručit posebno).

 

I da ne zaboravim, za aute sa MAF senzorom obavezno treba uzeti dvoklipni BOV.

Edited by 2fast
Link to comment
Share on other sites

zato sam i napisao da treba jaca opruga jer nekakav standard je da serijala r-bov-ovi drze do 15psi (1bar)

iznad toga pustaju a posto su r-bov se to ne cuje, atmo bov se cuje kad pusta.

ako zelite to wušanje onda kupite 2-klipni bov koji samo mali dio pusti van radi zvuka a ostatak i dalje cirkulira odn vraca se u usis turbine.

ne radi probleme, barem ne one koje cete primjetiti.

overfueling se niti ne mora primjetitt, manifestira se kao nemiran lehr ili zacukavanje motora sto se lako primjeti a opet moze produkt biti "samo" pops and bangs iz auspuha sto se mnogima svidja.

i ne treba sad generalizirati da steti vec treba uzeti u obzir da neki auti imaju r-bov, neki nemaju uopce, neki imaju serijala i ex.wg itd.

tako onda treba i prialgoditi modifiakciju vezanu uz bov.

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

ako zelite to wušanje onda kupite 2-klipni bov koji samo mali dio pusti van radi zvuka a ostatak i dalje cirkulira odn vraca se u usis turbine.

 

 

Ovo pak nema apsolutno nikakve veze sa stvarnošću...

 

Dvoklipni BOV ništa ne vraća natrag u usis turbine...

Link to comment
Share on other sites

2 obie: moja preporuka, malo potraži po stranim forumima koje BOV-ove ekipa stavlja na aute i koji rade bez problema. Znam da je taj 1.8T malo osjetljiv po tom pitanju, pa je najbolje stavit neki koji ispitano radi. Kako Astra ima MAF senzor, mogu reć da Bailey DV-26D na njoj vrhunski radi, bez ikakvih nuspojava. On znači nije nikakav "recirkulirajući" BOV nego čisti atmosferski, samo dvoklipni.

 

Pretpostavljam (jer zbilja nemam iskustva sa tim VAG 1.8T) da bi i na tvom autu trebao radit kak spada.

Link to comment
Share on other sites

hvala care.

 

Ali zasto bi mijenjao BOV kada mi je ovaj ionako podesen na full recirkulaciju?

Ali vjerojatno bih trebao staviti jacu oprugu jer mi je konstanta sigurno preko 1 bar (na 180 ks mapi je vec bila 0,9), o overboostu da ne pricam, a serijski Split-R sigurno nije podesen za takav tlak

 

[edit] Ako fokusicar ili laf vide topic, mogu mi odmah preporucit oprugu i cijenu :)

 

Split-R ventil ima podešavanje otpora opruge, opruga se ne mijenja... On je podešen na full recirkulaciju jedino onda kada je začepljen onaj dio gdje inače ispušta zrak u atmosferu, sa priloženim čepom...

Link to comment
Share on other sites

Niti Forge FMDV007P niti FMDVSPLTR nisu štetni niti štete motoru, samo ih treba znati podesiti...i ujedno su najbolji izbor za 1.8T. ali i za većinu drugih motora koji trebaju povrat (recirkulaciju). ZA ostale motore koji imaj senzor protoka zraka tu je Forge FMDV004, ili neki drugi dvoklipni BOV... Npr. za Renault Megane 2.0T nije potrebna recirkulacija, kao ni za većinu Opelovih turbo motora...

Link to comment
Share on other sites

Split-R ventil ima podešavanje otpora opruge' date=' opruga se ne mijenja... On je podešen na full recirkulaciju jedino onda kada je začepljen onaj dio gdje inače ispušta zrak u atmosferu, sa priloženim čepom...[/quote']

 

Dobro, onda sam ja miran sa ovim setupom ili bi morao dati nekom da to podesi?

Sad se nista ne cuje, ali sve radi kako spada.

 

Samo me zanimalo ako ga otvorim na hibridni, da li ce peformanse biti losije.

Edited by tommy
Link to comment
Share on other sites

a imam K&N panel... :huh:

 

malo mi to sve skupa nije jasno oko tog BOV.a - svi ga forsiraju al ocigledno da steti... zbunj :blink:

 

meni se orginalni plasticni razljepio, pa stavio ovaj i u 60k km kolko sam napravio sa autom, nikakvih problema. stavio tu oprugu koja mu je odgovarala za tlak i vozi misko...

ovaj BOV sam imao:

http://www.forgemotorsport.co.uk/content.asp?inc=product&cat=190201&product=FMCL007P

i ove opruge

http://www.forgemotorsport.co.uk/content.asp?inc=product&cat=190201&product=FMDVTUN

Link to comment
Share on other sites

Ovo pak nema apsolutno nikakve veze sa stvarnošću...

 

Dvoklipni BOV ništa ne vraća natrag u usis turbine...

care ajmo ovako..

pravi 2-klipni bov se spaja tako da s jedne str imas wwuuusssshh izlaz a sa druge povrat u elephant trunk (izmedju mafa i usisa turbine)..

pa ti vidi care sto je ispravno..

 

2412.jpg

Link to comment
Share on other sites

care ajmo ovako..

 

 

Care, ajmo ispravno... ;)

 

 

Ozy, ovo sa slike koju si ti posto je kao što je Dario rekao atmo/recirc BOV, , ako se ne varam, oni imaju samo jedan klip.

 

"Pravi" dvoklipni BOV je ujedno i atmosferski jer sav zrak vraća u atmosferu, i izgleda ovako:

 

baileydv26dcn9.jpg

 

Zamjeti da za razliku od ovog koji si ti postao ima ulaz (gdje se spaja na usis, ulaz za cjevčicu koja ga otvara na vakuum, te rupice na koje ispušta tlak van u atmosferu).

Ovaj koji si ti postao ima jedan "otvor" viška, odnosno onaj koji se spaja natrag u usis (turbinu) gdje on ispušta jedan dio viška zraka.

Edited by 2fast
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...