Jump to content

Dsg i auto-hold pitanje


Recommended Posts

na koliko ti šalta u 6tu? meni na laganom gasu već iznad 60kmh. a v6 tdi je mrtav do 2500 al ide do 4500 isto... dok ovi 2.0 tdi idu od 1300 do 3800 dalje je glupost

Kakvo netocno generaliziranje da 2.0 vuce do 3800.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Meni je to najgori dio automatskog mjenjaca. Nemas prenesenu snagu motora. Znaci imao sam Audi A6 2,5 TDI 180 ks, a rastavio ga je Audi A6 1,9 TDI 115 ks jer se ovaj automatik razvrtavao, a ne prenosi snagu koju ustvari ima. I ja zbilja ne znam koja grubost na CR motoru? Ok za stare PD motore, ali ovaj noviji CR je fakat miran i tih.

Pa taj 2.5tdi je zesce govno, nejde nista bolje ni s rucnim mjenacem. Tek cipan dode negdje na nivo 1.9 130 stock :)

 

A sto se mjenjaca tice onaj cvt nebi neprijatelju preporucio.

 

Za ove v8 zabrijatore preporucam da probaju neki 7g tronic uparen sa nekim 3.0d+ motorom

Link to comment
Share on other sites

Pa taj 2.5tdi je zesce govno, nejde nista bolje ni s rucnim mjenacem. Tek cipan dode negdje na nivo 1.9 130 stock :)

 

A sto se mjenjaca tice onaj cvt nebi neprijatelju preporucio.

 

Za ove v8 zabrijatore preporucam da probaju neki 7g tronic uparen sa nekim 3.0d+ motorom

Pricali smo o obicnom automatik/tiptronic mjenjacu. Onaj CVT ni najgorem neprijatelju nebi preporucio i sa njim ide verzija sa 163 ks jer ne podnosi vise snage. Makar se i ovako raspada.

Link to comment
Share on other sites

Pa taj 2.5tdi je zesce govno, nejde nista bolje ni s rucnim mjenacem. Tek cipan dode negdje na nivo 1.9 130 stock :)

 

A sto se mjenjaca tice onaj cvt nebi neprijatelju preporucio.

 

Za ove v8 zabrijatore preporucam da probaju neki 7g tronic uparen sa nekim 3.0d+ motorom

 

Ovo sa 3.0d moze za svaki dan svakako, al sto se tice zvucne kulise i gušta po meni nema boljeg nego v8 + automatik..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...