Jump to content

Passat b5.5 kako otvoriti vrata


Recommended Posts

Skidaj tapecirung i odspoji bravu. Ista stvar je bila i kod mene samo na zadnjim desnim. Napatiti ćeš se ali se može.

Ima wild kontakt nekog dečka koji slaže te brave, meni je slao ali sam riješio auto pa mi nije trebalo.

Link to comment
Share on other sites

Krepala brava na zadnjim lijevim vratima, ne može sa otvoriti ni iznutra, vuče feder onaj pipac.

 

Kako otvoriti/skinuti oblogu ili vrata?

 

Nemam pojma, ali ja bih probao skinuti kvaku za otvaranje s oplate pa kroz taj otvor probao pristupiti onom pipku.

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, ali ja bih probao skinuti kvaku za otvaranje s oplate pa kroz taj otvor probao pristupiti onom pipku.

 

Na ovom mom drugom filmicu bas to ima dobro pokazano. Cak lik prereze vrata da se bolje vidi.

Link to comment
Share on other sites

imo isti problem, odfuro u ovlašćeni servis , popravili mi pod 1 radni sat ili tak nešto, neznam kako su otvorili vrata i došli do brave

 

I naplatili bravu 1400 kn.

 

Kak može otvoriti sa vag comom otkljucati ako je krepala brava?

Link to comment
Share on other sites

Ko se bavi tim bravama kvakama điđamiđama? Na A6 4F mi se dosta često stražnja vrata ne otključaju preko daljinskog, nekad lijeva nekad desna nekad i jedna i druga, pa ih otvorim rukom iznutra, zaključaju se uvijek.

Link to comment
Share on other sites

Na ovom mom drugom filmicu bas to ima dobro pokazano. Cak lik prereze vrata da se bolje vidi.

 

 

Malo sam pogledao filmić...... uglavnom, moj motorić uopće ne zuji, vanjska kvaka ima normalni otpor tako da mislim da skidanje te sajlice nije rješenje.

 

Rekao mi je freak kad mi je tamnio stakla otprilike kako, uglavnom, komplicirano.

Budem probao ovo u ovlaštenom pitati.

Link to comment
Share on other sites

Fokusicaru sam otkljucavao zadnja desna vrata na Golfu 4, te smo je mjenjali sa novom, jednom kad se otkljucaju vrata.

Uglavnom, treba skinuti zadnja sjedala da se skine tapecirung, pa skinuti (otkvaciti staklo) i onda skidati unutrasnji dio.

Da bi se kompletno izvadi unutrasnji dio da bravom, potrbno je izvana skinuti i sajlu sa rucke (ali to se radi kad se vrata otkljucaju/otvore).

 

2Kas: kad kupis novu bravu, nazovi me da probamo rjesit

Edited by Freak
Link to comment
Share on other sites

Fokusicaru sam otkljucavao zadnja desna vrata na Golfu 4, te smo je mjenjali sa novom, jednom kad se otkljucaju vrata.

Uglavnom, treba skinuti zadnja sjedala da se skine tapecirung, pa skinuti (otkvaciti staklo) i onda skidati unutrasnji dio.

Da bi se kompletno izvadi unutrasnji dio da bravom, potrbno je izvana skinuti i sajlu sa rucke (ali to se radi kad se vrata otkljucaju/otvore).

 

2Kas: kad kupis novu bravu, nazovi me da probamo rjesit

 

pa šta se na golfu nemože skinut vanjski lim vrata i onda ti je sve dostupno

Link to comment
Share on other sites

Ko se bavi tim bravama kvakama điđamiđama? Na A6 4F mi se dosta često stražnja vrata ne otključaju preko daljinskog, nekad lijeva nekad desna nekad i jedna i druga, pa ih otvorim rukom iznutra, zaključaju se uvijek.

Mislim da svako tko se nesto kuzi u elektroniku i zna lemit moze to odradit.. Ja sam obicno sam skinuo brave i odnio frendu da mi zamjeni mikroprekidace i prelemi nesto, ako treba, jer im je to bolest

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...