Jump to content

golf v r32 trokira ne prima gas


Recommended Posts

Imao sam takav problem na jednom drugom autu. Dijagnostika mi je iste greške pokazivala. Trigger wheel je bio odsarafljen, nije mogao ispasti nego je šetao cca 15 stupnjeva sim-tam. Ne znam kako je izveden trigger na r32 ali možda ti pomogne :)

Link to comment
Share on other sites

Imao sam takav problem na jednom drugom autu. Dijagnostika mi je iste greške pokazivala. Trigger wheel je bio odsarafljen, nije mogao ispasti nego je šetao cca 15 stupnjeva sim-tam. Ne znam kako je izveden trigger na r32 ali možda ti pomogne :)

 

Kaj se je dogadalo sa autom?

Link to comment
Share on other sites

Na auto je promjenjen lanac auto je u fazi svi senzori su ispravni jedino sumnjamo na variator ispusne bregaste koji kosta 3600kn a nedaje mi se bezveze ako nije to.

To ti se počelo dešavat nakon promjene lanca?

Link to comment
Share on other sites

Greska je da ti nije u fazi.. Krenite s tim.. Znam da nije bas minuta posla.. Ali radi varijatora ti nece na niskim trokati..

 

Poslano sa mog Lenovo A7000-a koristeći Tapatalk

 

Kaj se dogada kad varijator rikne jesi imao kad slucaj?

Link to comment
Share on other sites

Nije da rikne, nego ne zakrene visim okretajima bregastu..

 

Pa ili se zaleti u visom gusi.. Ili ako je kontra ostalo, u nizim bude ler gas veci i siromasnija smjesa

 

 

 

Poslano sa mog Lenovo A7000-a koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Malo teže za vidjeti , ali izvadite senzor radilice na bloku i pogledajte trigger wheel ili skinite karter pa zavrtitite motor.

Možda je iz nekog razloga savijen ili olabavljen

 

Jer je očito da nešto u odnosu izmedju ta dva senzora ne valja

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...