Jump to content

Kangoo 1.6 16v 4x4 swap?


Recommended Posts

stari me gnjavi da mu je auto slab i sad mu ekipa prodaje fore da ode na chip tuning benzinca da bu dobio 30 konja :lol::lol:

 

znači dal ima koji Renaultov motor npr 2.0, bar 130ks, po mogućnosti da paše ovaj mjenjač 4x4 na njega, a da ga nije znanstvena fantastika ugurat pod haubu

Link to comment
Share on other sites

mislim da je bolje prodati auto ne znam jesam li se vozio u ičemu gorem od tog kangua 4x4

šta je benzinac ili dizel? ako je benzinac, trebao bi ići 2.0 od 137 ks jer je pogon kao kod šenika rx4, a kod njega je dolazio taj motor. razlika je samo da je kangu ima atc, bar tako kaže internet

 

The Kangoo Trekka's all-wheel drive system differed from the Renault Scenic RX4 in its inclusion of a Nissan sourced automatic torque coupling "ATC", a hydraulic coupling that would engage drive on all four wheels should the front wheels start to lose traction. This still allowed the Kangoo Trekka to run in front wheel drive in most conditions, saving fuel. Working in combination with the ATC, the Kangoo Trekka also featured an electronically controlled "ASR" traction control system which could brake the front wheels to arrest traction loss.

 

a za naći taj motor...sretno

Link to comment
Share on other sites

Bubi tnx, vidjet ću na njuškalu za te scenice dal ima koji motor 2.0.moglo bi pasati na getribu ako su pogoni isti kao na scenicu

 

Boxer ako znaš za neki Nissan da bi pasalo na kangoo (1. generacija, 2003-ća godina) javi

 

benzinac je, piše gore. i kao što je Bubi napisao, slab je za sve. a troši ko lokomotiva

 

 

 

turbo konverzija, neki sumnjivi motori za koje se iz aviona vidi da nisu dolazili u taj auto i slično ne dolaze u obzir. treba nešto za puno kilometara a da je ugradnja i povoljni dijelovi(ako nisu, nema baš neke matematike)

 

ako se niš ne nađe nek se vozi ovak ili nek ga proda i uzme nešto jače

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...