Jump to content

koji Autolakirer - s iskustvom u plastikama


Boky

Recommended Posts

Trebam preporuku nekog dobrog auto-lakirera u zagrebu. Htio bi pofarbati zadnji branik, no također htio bi i pofarbati donji dio branika na GTI-u koji je serijski crni ( crna plastika hrapava).

 

Kod javora kazu da ne mogu garantirati kvalitetan rad na takvoj povrsini - donjem dijelu branika, budući da se radi o plastici, kao postoji mogućnost pucanja boje, pa ono kao ne zele da budem nezadovoljan :huh:

 

Budući da sam vidio previše GTI-ijeva s lakiranim tim elementima, zasigurno ima neki dobar lakirer koji to moze rjesiti.

 

Kod javora čekam termin kao javiti se za 2 tjedna, do tada sve bukirano..pa htio se ipak onda raspitati prvo tu :)

 

zahvaljujem :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sam pripremao kod sebe donje dijelove branika, plastika je bila onako rebrasta točkasta, sve sam dobro odmastio, ošpricao plastik primerom, filler, izbrusio i gore boja i lak. Drži se već par godina bez problema. Ne vidim zašto ne bi to odradili :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kod Javora furao allroada 2008 na lakiranje 2 puta jer je lakirao 4-5 elemenata + one plastificirane blatobrane

Isto ih nije mogao odradit i nije mogao popravit

2/4 blatobrana su izletile neke bijele fleke,a auto crn i crni blatobrani

Cudno skroz

 

Prije cc 5 god

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...