Jump to content

Blic polish, PREVARANT -UPOZORENJE!!!!!!


Tomica93

Recommended Posts

pa ti radi nesto kod nas i daj nekom misleci to je to odradit ce ljudi....istu situcaiju imo za usisnu,nakraju ju odradio sam od svih vrsnih kretena /majstora koji su rekli da je gospon to preskupo ili nemozemo mi to napraviti,ma mrs u pm....fakat jadno,a ovom pederu blic-drkicu bi se najebo majke za tu love da me preveslo...nista na fino odma u picku :)

Link to comment
Share on other sites

cuo sam svasta o njemu, zapravo ono kaj sam vidio nije lose bilo ali po samom dopisivanju tj odgovaranja vidi se da je ovo sve preko kurca shvaceno i odradeno.

 

je li decko dobio novce natrag?

 

 

naravno da nije, niti mu se ne javlja vise, i dobio je block na fejsu

Link to comment
Share on other sites

Meni prije par godina sjebao poklopac ventila.Jedno 3 mjeseca mi je tebalo da to riješim sa njim i nabavi mi drugi poklopac.Jer je moj sjebao,nisu ga pročvrstili u stroju pa sve rubove izjebali.Onda su ga probali varit pa napravili još veće sranje.

Sramota i ne profesionalnost neviđena.

Link to comment
Share on other sites

Zato Romanu das i dobijes ogledalo nazad. :):)

+385 91 792 5386, reci da te Pekx poslao da te ne odjebe jer ima posla preko glave kod Krune.

 

uz napomenu da voliš dečkiće :D , onda dobiš i dodatni rabat :D ( al što je,je malac radi ko veliki ;) )

 

- - - Updated - - -

Link to comment
Share on other sites

Platiti unaprijed 3800kn za poliranje rubova i farbanje srca i to još u Hrvatistanu.

 

Jako hrabro moram priznat.

 

Nije poliranje rubova, neho komplet poliranje bubnja + bezbojna plastifikacija, sirenje centralne rupe i plastifikacija srca

 

 

Sto se tice placanja unaprijed, da, jako hrabro

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...