Jump to content

HITNO Tražim varenje alu/magnezij - alternator kučište


Recommended Posts

Oprosti cime se ti bavis u zivotu, pa da ti mi kazemo jer ti dobra satnica ili ne?? Vodoistalater koji promjeni zidnu pipu za sudoper uzme 100-150kn a gotov je za 10 min.... I opet ovi dobri majstori su zauzeti...

 

Sent from my LG G4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mi u firmi imamo vanjskog mehanicara i elektricara. Satnica im je 180kn + pdv. Radi se o odrzavanju grafickih strojeva. Disa je cendral da su preskupi pa je nasao novog drugog elektricara za 120kn. Na prvom kvaru dolazi taj novi i rjesava problem 8 sati = 960kn. I ne rjesi jer treba novi dio. Lik ode. Ja telefonski nazovem naseg starog elektricara za 180+pdv. I rjesimo problem telefonski za 10 min bez novih djelova i bez naplate tih 10 min. I tko je sad skuplji :) ako netko radi svoj posao kak treba onda moze i satnicu imat kak treba. Jeftinije elektricar je bio jos par puta poslije i slabo je to odradjivao. Tak da opet placamo skupljeg.

Link to comment
Share on other sites

Ispravak... Varenje je nesto sasvim drugo, a vi govorite o zavarivanju i zavarivacima :) na fsb-u bi bili na listi za odstrel :)

 

hahaha, kod kralja na usmenom, kolega do mene skoro dobio index u glavu i kad naucite razliku izmedu varenja i zavarivanja mozete pristupit ponovno ispitu :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Proslo je 20min od kako je Bela predao dio do pokupljanja, prema tome obracunao mu je satnicu 450kn, a koliko je potroseno na ciscenje i koliko na samo zavarivanje ja to ne znam.

ali matematicki gledano zaracunao mu je satnicu od 450kn.

Kak da to drugacije gledam?

 

Mozda covjek nema satnicu nego taj poso kosta 150kn i amen.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...