Jump to content

Izrada unikatnih podloga satova (obrtaljke i brzinomjera)


Tomica93

Recommended Posts

Gdje bi se mogla odraditi podloga za satove

 

želim sve u originalu(ili što približnije), ali skala za okretaje bi trebala bit do 9k rpm

 

to mi izgleda ko naljepnica na plexiglasu debljine cca 1mm

 

slike table

14536646_10208554005541535_1284644714_o.jpg?oh=6b3cf3a982fc740d6abffbbfca9a3aa4&oe=57F83314

 

 

slika kako podloga izgleda (donja)

14536976_10208554007461583_271446117_o.jpg?oh=ffb79178d6e411e4f0fd58e49f6f23c9&oe=57F80CB6

 

hvala na odgovorima

Link to comment
Share on other sites

To sam bas htio pitat jel su skale i brojke translucentne. :)

Po meni onda bijeli plexy, a na njega sitotisak.

Sitotisak ce te kostat jebi ga jer radis samo jedan kom.. Ali samo ce ti sito moc napravit full crnu podlogu bez da prolazi svijetlo od iza.

A onda na kraju konturno izrezat na CNC-u ili laseru..

 

Ovisno kak bi skale i brojke izgledale cak bih ja mogao nekaj skemijat s cutterom i folijama.

 

Pripremu imas?

Edited by vjeko
Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoje za Brava dao raditi u Bugarsku.

Xtuners je bila stranica, poslao sam im slike table od 8c competizione i rekao da hocu takve za Brava.

Dogovor je bio da ce biti gotove za 15-20 dana ak se dobro sijecam, a stigle su mi na vrata kroz 7 dana.

Ljudi su vise nego fer, kod montaze sam pokidao 1 plazmu i poslao mu na Skypeu kako da to popravim i likovi mi poslali gratis plazmu, a ja sam naglasio da sam je JA sam pokidao.

Na kraju sam plazme izvadio i ostavio samo bijele ubodne ledice u originalna kucista.

Iskustvo je vise nego dobro i za svaku preporuku, premda neznam kako je sada, jel sam ja to radio pred nekoliko godina.

Cijena je bila nekih 110€ sa dostavom na kucni prag, pa ako ti to odgovara, javi se njima.

Link to comment
Share on other sites

moze se slozit da kazaljka pokazuje i 10 ako auto tolko ide ..sve je stvar kako, a sad o tom bumo na temi mog projekta..

 

mogu i bit naopacke kazaljke..znaci kaj god vam srce zeli, gt40 kazaljke,mustang....ideje su beskonacne te vrste iluminacije od oem ubodnih,led,amber...

 

stirling-na03.jpg

Edited by Miataoldschool
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
55 minutes ago, KA2001MR said:

Xtuners Bugarska, ako jos rade.

Ja njima poslao sliku i strumenata Alfe 8c Competizione i rekao da hocu takve za Brava.

Ljudi rekli rok isporuke cca 3 tjedna, za 10 dana bili kod mene.

110€.

Kvaliteta, kao prva ugradnja

 

Stavi koju sliku...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KA2001MR said:

Xtuners Bugarska, ako jos rade.

Ja njima poslao sliku i strumenata Alfe 8c Competizione i rekao da hocu takve za Brava.

Ljudi rekli rok isporuke cca 3 tjedna, za 10 dana bili kod mene.

110€.

Kvaliteta, kao prva ugradnja

 

 

njih sam kontaktirao prijepodne, izgleda da rade poprilicno dobro, preporucio mi ih je i Matthias Boldt

 

cekam njihov odgovor

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja bas jučer završio sa kolegom Adamom  oldskul unikatne podloge za cukice B|

 

samu ploču cu još morat prilagodit i napravit konverziju na led kad dođu cukice...no vise o svemu ce bit na temi projekta, evo kako izgleda prije rezanja na stroju finalni dizajn.

 

GOkAHKa.jpg

 

i sad evo kako slicne koje je radio za us-tržiste izgledaju gotove

 

revolver-na03.jpg

 

kgworks03-590x413.jpg

 

kgworks04-590x414.jpg

 

kgworks07-590x391.jpg

 

kgworks09-590x391.jpg

 

te konverzija na led 

 

revolver-na11.jpg

 

revolver-na10.jpg

 

ima stvarno širok asortiman gotovih podloga no na zahtjev radi i custom kao u mom slucaju ....jedva cekam da stignu jer ovo ce vec bolesno brutalnoj unutrašnjosti dat prejebacki završni tač.... od ovog decka nema boljeg na tržištu ,ali nažalost samo radi za prave aute rx7 i miate :dance3vs1:no šibnite upit možda bi odradio i za vašu kantu,kak se veli money talks :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...