Jump to content

Megane coupe 1.9 dti 1998,problem sa IR daljinskim


Recommended Posts

Susjed ima to cudo od auta i problem da mu daljinski ne moze otkljucati auto,takodjer,ako ga ne otkljuca daljinskim,ne moze ga niti upaliti.

Ja sam imao coupea ali benzinca,imao sam isti problem,i ukucavao sam cetveroznamenkasti kod pomocu kontakta i tipke za zaklj/otklj u autu,do trenutka dok nisam popravio IR daljinac u kojeg je integriran i kljuc,samo sto mi je kod dao bivsi vlasnik auta,zelio bi izbjeci ovlastene servise jer nema love

Kod njega sam slozio daljinac da radi,ali auto se i dalje ne moze otkljucati/zakljucati,pa samim time niti upaliti,meni je na mom coupeu bila opcija da maknem blokadu iz kompa,ali se ne sjecam gdje i tko je to radio,pa molim za pomoc ili info kako i gdje maknuti blokadu,jer taj auto nebu vise nitko isel krasti.

Link to comment
Share on other sites

Susjed ima to cudo od auta i problem da mu daljinski ne moze otkljucati auto,takodjer,ako ga ne otkljuca daljinskim,ne moze ga niti upaliti.

Ja sam imao coupea ali benzinca,imao sam isti problem,i ukucavao sam cetveroznamenkasti kod pomocu kontakta i tipke za zaklj/otklj u autu,do trenutka dok nisam popravio IR daljinac u kojeg je integriran i kljuc,samo sto mi je kod dao bivsi vlasnik auta,zelio bi izbjeci ovlastene servise jer nema love

Kod njega sam slozio daljinac da radi,ali auto se i dalje ne moze otkljucati/zakljucati,pa samim time niti upaliti,meni je na mom coupeu bila opcija da maknem blokadu iz kompa,ali se ne sjecam gdje i tko je to radio,pa molim za pomoc ili info kako i gdje maknuti blokadu,jer taj auto nebu vise nitko isel krasti.

 

Javi se..0915427959 Dejan...skinut ce ti blokadu..Pozovi se na mene i to ce ti bit rijeseno.

Link to comment
Share on other sites

oke..od 8h sutra vec mozes zvati.

 

zvao,kisa pada,a obzirom da je megane od susjeda,bude malo pricekalo vadjenje kompa dok ne stane kisa.

Sve je dogovoreno u grubo,jedino da susjed pristane na cijenu,koju bum zanl kad izvadim komp,a pristat ce,jer mu auto treba,javit cu kako je zavrsilo!!!

 

- - - Updated - - -

 

 

kolega,i tebi hvala na trudu!

Link to comment
Share on other sites

Mene je kolega Frx zvao sa istim problemom, ali nisam na svom taj problem imao, pa mu nisam znao pomoc. Evo kolega Frx, rjesenje. :D

 

Moj se 5 god nije mogao zaključati, parkiraš ga izglumiš sa ključem kao fol da si zaključao i zaboli te, oovako u tu baju neće niko provaliti :)))))

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...