Jump to content

BMW E91 318d DPF problem, pitanja, iskustva, DPF off...!?


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

...ajde Insane, skini mi se iz topica i furaj, svoje frustracije i ironije furaj s frendovima pred duckasom..imam auto od 5 mj.,sta sam trebao napraviti..raskopat auto u saraf i napravit inventuru svih komponenti i sarafa..kae z glavom...bok bok

 

-kod cijevi je problem sa senzorima, da...ovako su bar posarafljeni na kuciste od DPF-a, on na off i bok bok

 

-jos jedno pitanje kad smo vec u djiru..ima li sadrzaj DPF-a kakvu vrijednost ili je za smece..ako je tajna ili tabu, moze info u box.

Edited by Robiii
Link to comment
Share on other sites

Raspitaj se šta se dešava s ispuhom ako izbiješ unutrašnjost dpf-a, meni na Tiguanu nije baš bilo idealno. Auto je jedan dan u međufazi mape i dpf/egr off išao osjetno življe nego nakon fizičkog vađenja. Čak sam vratio serijski zadnji lonac umjesto cijevi poslje, u principu bi trebalo proračunati ispuh bez dpf-a ali sam prosljedio auto dalje pa nisam ništa poduzimao. Ide on puno bolje nego serijski ali ne kako bi mogao...

Link to comment
Share on other sites

Da, problem je na tehničkom, a pogotovo će tek biti problem u budućnosti - savjet da se DPF izbija komplet iznutra (nema nikakvog značaja sadržaj kao katalizator ako to misliš :D) kućište izvana ostaje OEM a eventualno se iznutra zavari protočna cijev istog promjera kao ostatak auspuha.

Da se izbjegne backpressure koji bi se mogao stvarati jer u principu imaš još jedan 'prazan' lonac tako.

 

Edit:

BM čini mi se da nisi vario cijev unutar DPF-a?

Edited by Branx
Link to comment
Share on other sites

ja na večini auta mogu napravti dpf off, tako da se senzori mogu odštekat skroz tako da ni gola cijev nije problem

e sad kod ovih šta imaju dpf gore odma poslje turba je problem nemožeš samo cijev zavarit nego treba radit downpipe, a to je skuplje pa ljudi rađe samo izbiju

Edited by killercivic
Link to comment
Share on other sites

Ak se skine dpf, dali je u autu bucnije ?bmk za vani kak se cuje , al unutra jel se dobije onaj dublji zvuk da smeta na autoputu recimo ?

 

kako na kojem autu, nekad se samo glasnije čuje, nekad se počne turbo čut kak fućka, nekad neka rezonancija u nekim okretajima, nekad ništa

Link to comment
Share on other sites

-separator (filter) uljnih para (cestica) na engleskom?, ne stignem guglat, a nekom je to u rijecniku ko dobar dan. Hvala

-DPF I EGR su off..sad izbijamo raspadnuti DPF fizicki, btw, hvala djecki

Edited by Robiii
Link to comment
Share on other sites

Bez ljutnje al ono...zivciraju me topici gdje ljudi traze savjete i pomoc, na kraju naprave to sto im je trebalo i na kraju napisu samo rjeseno i bok... Pa daj budi toliko fer i napisi kod koga kako zasto i eventualno okvirno kolika je redovna cijena (jbg sad popust je relativan pa...)... Eto, just my 2 cents...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...