Jump to content

BMW E91 318d DPF problem, pitanja, iskustva, DPF off...!?


Recommended Posts

Bez ljutnje al ono...zivciraju me topici gdje ljudi traze savjete i pomoc, na kraju naprave to sto im je trebalo i na kraju napisu samo rjeseno i bok... Pa daj budi toliko fer i napisi kod koga kako zasto i eventualno okvirno kolika je redovna cijena (jbg sad popust je relativan pa...)... Eto, just my 2 cents...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

no problem., -pitao sam za savjet, dobio ga i problem rijesen, napisao sam da cu napraviti tako po sugestijama, pa eto da i napisem da sam rijesio po tim forumskim uputama i da je sve ok, te se ujedno i zahvalio, nisam mislio da moram napisati tocnu kronologiju dogadaja i priloziti racune..aj dobro, necemo dalje..

 

-kaj se tice DPF I EGR of, .ima tu na forumu ekipe..evo..kaj ja znam..kilercivic, Hic, Fire..koliko hoces..cijenu mogu i oni napisati, cak je i kiler u topicu napisao primjer..npr. 1000kn..kaj ja znam..

 

-mehanicki dio mi je radio frend/mehanicar, sa senzorom temp. motora i termostatom (jer djabe ti i regenereacija defoltna kad ti termostat ne kaze motoru da je 75 stupnjeva + i daj odi radi regeneraciju)..ruke i dijelovi su bili 600kn (mozda sam ja dobio nesto povoljhnije nego bi to inace bilo, ali smo kolege i poslao sam mu brdo i brdo posla)

 

-sadrzaj se moze prodati na vise mjesta..google majka..ovi kaj otkupljuju katove, u pravilu otkupljuju i DPF ove..bolja cijena je ako ide komplet nego samo sadrzaj..ali ide u svakom slucaju, cijene su indivudulane, od auta/motora do auta/motora...treba zapisati brojeve sa DPFa za procjenu...moze i ovako, na slijepo, ali tad sadrzaj ide na analizu..bla bla..evo samo jedan primjer npr. http://www.bing.hr/ (ZG, Jankomir) 300-400-600-900kn..govorim okvirno, ali moze, ovisno od kat do kat.

Edited by Robiii
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ma sve 5..imao sam 5 tema na 5 razlicitih mjesta i 555 pitanja u razne inboxe, pa sam relativno zasicen svime u ovih par dana..ako sam nesto propustio i netko ima mozda neko specificno pitanje, nek bubne u box pa mu napisem/odgovorim, savjetujem ako mogu...box mi je lakse pratiti btw ;) , ali u biti je ovako kako smo i pricali u topicu. Peace

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...