Jump to content

Renault megane 3 grandtour


Recommended Posts

Znaci covijek me prevario sto sam kupio od njega. To ne mogu nikako montirat na svoj auto ?

 

Nazalost nista od toga na Meganu. Da je rupa veca onda mozes prstene kupit/napravit, ali posto je rupa na felgi premala nista od toga.

 

Inace me ti ili buraz pitate za takve stvari, pa ste mi mogli poslat poruku da vam na brzinu provjerim.

Link to comment
Share on other sites

Ja celicne ne bih tokario... bio sam u prilici vozit takve felge i to je sve samo ne centrirano.... naravno, opet ovisi o majstoru... al to je drugi par rukava.

 

ak nije bilo centrirano majstor ti je u k...

 

mora imat stroj koji ima tolki prihvat (vecina klasika moze prihvatit to) , centrirat aksijalno i radijalno po postojecoj rupi i prosirit ju... peace of cake...

naravno ako nema neki glupi zavrsetak rupe pa da nema (u ovom slucaju) 3mm stranicno dodatka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

1.5 motori nakon 2006 su odlicni. Nakon 2010 jos bolji. Jedino klasicno za francuza sa hrpom elektronike moze poneki senzor ili neka glupost zajebavat, ali nista preskupo. Za tu lovu su dobri auti sa dobrom opremom i rekorderom u potrosnji. 

Link to comment
Share on other sites

Mi imamo tu liniju, kraj 2015te, trenutno nekih 80k km i 0 problema s njim. Kao sto Dex kaze motori su vrhunski, Renault & Nissan su nagradjivani hrpu puta bas za tu masinicu tako da tu nema problema a ovo drugo jbg moze otici i na bilo kojem drugom autu tako da se previse ne uzrujavam oko sitnica jer nema pravila.

Mi smo zbog snage trazili 1.6dci ali su tako rijetki da smo na kraju odustali, ovaj je malo trom pogotovo kada ga natrpas, ali za family car i taljiganje na more odlican izbor za jako malo novaca. GT Line je bonboncek i ja bi ga uzeo bez puno razmisljanja ako je sve uredu s njim ;)

Link to comment
Share on other sites

ja imam taj motor u laguni i skoro isti u meganeu iz 2007. 

mogu ti reći jedino za injektore kojima reparacija ne košta 1000kn kao kod drugih jer su dijelovi dosta skupi pa ih rijetko tko reparira (barem u istri). novi je 3500 kn komad, a reparirani u renaultu 2300 kn kom i godinu dana garancijom

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...