Jump to content

Top Gear sezona 24


Recommended Posts

Krenula nova 24. sezona, konačno bez kreštave papige u glavnoj ulozi. Moglo bi biti čak i zanimljivo, novi studio i ok voditelji Rory Reid, Matt LeBlanc i Chris Harris. Će da vidimo večeras. :)

Link to comment
Share on other sites

Bitno se samo bilo Evansa riješiti. Čovjek nije za televiziju, a i kako je kako radio voditelj zgrnuo puste milijune mi je nejasno.

 

Ma jasno, ali drago mi je da su poslušali gledatelje, svi su bili za to da ga se makne, rijetko koja televizijska kuća to stvarno i napravi.

Link to comment
Share on other sites

Ma jasno, ali drago mi je da su poslušali gledatelje, svi su bili za to da ga se makne, rijetko koja televizijska kuća to stvarno i napravi.

Negdje sam nasao podatke geldanosti. Dok je bila sveta trojka gledanost emisije samo preko bbc-a je bila oko 10mil. Zadnja epizoda top gera bez njih je imala gledanost nesto sitno preko 1mil. Normalno mi je da su poslusali gledatelje.

Link to comment
Share on other sites

Ma jasno, ali drago mi je da su poslušali gledatelje, svi su bili za to da ga se makne, rijetko koja televizijska kuća to stvarno i napravi.

Tu nikakve sumnje nije bilo, pogledaj samo gledanost prošle sezone kako pada. Bilo je samo bitno da evans sam ode, pošto je ipak njihov čovjek, da koliko toliko sačuva obraz.

Link to comment
Share on other sites

Ja ću npr čekati sljedeću i gledati čim bude dostupna, prošle sezone definitivno nisam. Pa čak ni GT nisam baš uvijek pogledao odmah...

 

isto i kod mene :thumbsup: recimo, iznenadilo me kad je chris roknuo matta odnazad, bas ga je potegao fest, bacilo lika iz sjedala van :lol: vidi se da nije odglumljeno i da je bilo spontano

 

samo mi fali krug sa stigom, ne znam zasto su to izbacili.

Link to comment
Share on other sites

isto i kod mene :thumbsup: recimo, iznenadilo me kad je chris roknuo matta odnazad, bas ga je potegao fest, bacilo lika iz sjedala van :lol: vidi se da nije odglumljeno i da je bilo spontano

 

samo mi fali krug sa stigom, ne znam zasto su to izbacili.

 

Pa kazu da ce bit. Powerlap kao nisu odradili jer fxxk treba specificne uvjete. A i nije cestovni auto pa ni ne bi mogao na plocu. Osim njega nisu imali sto stavit.

 

Chris Harris je cini se napokon dobio slobodu I zahvaljujuci njemu dio sa gostom je ispao odlican.

Link to comment
Share on other sites

ja sam proslu sezonu govorio da su trebali staviti harrisa i leblanca direkt, rory im je onako kao kontra balans malo, mogli bi biti dobar trio. Cini mi se da postoji dobra kemija izmedju njih, sa Evansom je bilo bas usiljeno.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...