Jump to content

quashkai 2.0 benz, konverzija na jednomaseni


Recommended Posts

da li neko zna vise o tome, kolko trese na tom motoru sa jednomasenim, i di ga nabavit.. svi sa ebaja su za dizele.   u tom slucaju kad se prebaci na jednomaseni, i kvacilo vise neide isto ko serijsko ?

 

radi se o quashkai+,  2.0 benz 140tak ks

Edited by Drag_steer
Link to comment
Share on other sites

Neznam kak je na benzincima ali ja sam prije godinu i pol negdje na svom T5 Transporteru (2003 god) napravio konversziju.

Sa DMF sam preso na single mass flywheel i adekvatno kvacilo stavio.

Nema NIKAKVE razlike u osjecaju pri kretanju/saltanju u odnosu kad je bio DMF.

Link to comment
Share on other sites

On 02. 04. 2017. at 5:00 PM, Drag_steer said:

u tom slucaju kad se prebaci na jednomaseni, i kvacilo vise neide isto ko serijsko ?

radi se o quashkai+,  2.0 benz 140tak ks

mi smo starom na meganeu(dci) stavili jednomaseni i sve je bilo u redu

razlika je u lameli, ova koja je za jednomaseni ima opruge na sebi 

 

 

ako nema jednomaseni baš za taj motor a zamašnjak je loš, odnesi Dedi u sv.nedjelju svoj dvomaseni na reparaciju i kupi novi kuplung set za njega i to je to 

Link to comment
Share on other sites

probaj naći nekoga sa istim autom da je ugradio jednomaseni set, ja sam u par slučajeva skidao jednomaseni i stavljao dvomaseni, jer je lupao mjenjač.

 

zadnji koji se sjećam, bio je vw golf tdi 6 brzina, i pug 407 1.6 hdi

Link to comment
Share on other sites


ako nema jednomaseni baš za taj motor a zamašnjak je loš, odnesi Dedi u sv.nedjelju svoj dvomaseni na reparaciju i kupi novi kuplung set za njega i to je to 


koji je taj Deda u Sv. Nedelji i u kojem su rangu cijene reparacije ako znaš?

jer ako je mala razlika, radije uzet novi zamašnjak..
Link to comment
Share on other sites

gledam baš, zamašnjak za fukaškaj 1 2.0 je 8000+ kn (pretjerano za bilo koji auto, obično su dosta jeftiniji), Deda kad sam bio kod njega je rekao oko 1200-1500kn ako se dobro sjećam, s tim da idu novi federi unutra itd, ukratko sve što se "troši" se stavi novo

 

http://www.rep-clutch.com/hr/obloge-lamela-kontakt

 

 

 

Edited by JosipZG
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hvala na informaciji !   zvao covjeka...  sad opet dva pitanja

 

kako saznat da li je zamasnjak LUK , bez da ga skidam?

 

i sta ako ignoriram vibracije na 1-2000 rpm u voznji, koliko jos ima do raspada :D ? za sad drma lagano izmedju 1 i 2000 rpm samo. 160 000 ima auto, 2.0 benzinac , quashkai +

Edited by Drag_steer
Link to comment
Share on other sites

On 04. 04. 2017. at 11:25 AM, JosipZG said:

 

On 04. 04. 2017. at 11:25 AM, JosipZG said:

gledam baš, zamašnjak za fukaškaj 1 2.0 je 8000+ kn (pretjerano za bilo koji auto, obično su dosta jeftiniji), Deda kad sam bio kod njega je rekao oko 1200-1500kn ako se dobro sjećam, s tim da idu novi federi unutra itd, ukratko sve što se "troši" se stavi novo

 

http://www.rep-clutch.com/hr/obloge-lamela-kontakt

 

 

1500 kn je super ako radi kako si opisao, ali ne mora dati 8000 samo za zamašnjak jer imaš za 6000 i zamašnjak i lamelu+korpu+potisni

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...