Jump to content

Izbacivanje dpf i adblue, euro6?


Recommended Posts

Total 600 ako sve radimo
Npt, za izvaditi dpf iz ovog audija potreban je 9 satni radni dan, a jos ga treba i mapirati i provjeriti. Vrijeme kosta, a i znanje. Nula dima. 230ks.

Hvala, dodjite nam opet smile.png
A kaj ovi koji su samo chipali pa bi onda kasnile vadili dpf? njima je free? :)
Link to comment
Share on other sites

Po meni taj dpf treba izvaditi dok je auto jos nov...a ako nije nov onda bar prije mapiranja a ne nakon kad je ubijen i ne vrijedi ništa više...

...koliko vidim ekipa se to sjeti napraviti tek kad im auto ne ide kao prije i kad s tim dpf-om mozes samo u smeće.

Da sutra kupujem auto, iz salona bi ga odveo nekome i odradio dpf off/egr off i mapu sve odjednom.

Link to comment
Share on other sites

Ako se vozis po HR i imaš štelu na tehničkom..možda se mogu složit s tobom. Ja sam držao gaće kad sam prošle godine u Austriji skužio da murja preusmjerava promet s autoceste na stajalište, a tamo očigledno vozila i oprema za razna testiranja. I taman zahalta tipa ispred mene i ja prođem.

 

A glede dima, to uzmite s rezervom. Auto ne dimi dok se vozis pristojno al dimi itekako kad ga čepiš.

Link to comment
Share on other sites

@Hic koliko je mapiranje kod tebe(dpf je izbačen fizički mozda i katalizator)?...na autu je ona mapa sa ugasenim dpfom..(meni auto zadimi na poklapanje gasa, u leru ne dimi).

 

...jel onda dimi auto sa tvojom mapom ili ne?(ako je izbacen dpf i kat)

 

 

može i inbox, ako ti se ne piše ovdje :)

 

e90 163ks serijala(sada nemam pojma)

Link to comment
Share on other sites

[mention=245]Hic[/mention] koliko je mapiranje kod tebe(dpf je izbačen fizički mozda i katalizator)?...na autu je ona mapa sa ugasenim dpfom..(meni auto zadimi na poklapanje gasa, u leru ne dimi).
 
...jel onda dimi auto sa tvojom mapom ili ne?(ako je izbacen dpf i kat)
 
 
može i inbox, ako ti se ne piše ovdje
 
e90 163ks serijala(sada nemam pojma)



450€ i pogasim ti sve i nula problema. Ne dimi dok je stage 1, sa max power dati ce mrvu dima.

Ovisi najvise o injektorima i turbini.
Link to comment
Share on other sites




450€ i pogasim ti sve i nula problema. Ne dimi dok je stage 1, sa max power dati ce mrvu dima.

Ovisi najvise o injektorima i turbini.
Pocetkom 10mj idem za zg..pa se javim..

injektori su ok prema inpi(koliko je ona relevantna)
turbo za sad sve 5...


ne treba max snaga..al to cemo lako dog :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Moze li netko pronaci temu u kojoj je netko od clanova nedavno vadio DPF i EGR na BMW.u sivom - cini mi se... tamo je bilo nesto informacija kojih se sad ne mogu sjeitt.
Ja nisam vadio ali sam mjenjao egr jer mi je otisao hladnjak egr-a.... i tamo se nesto pisalo o tome... bum potrazio
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...