Jump to content

Izbacivanje dpf i adblue, euro6?


Recommended Posts

Treba mi info vezano uz izbacivanje dpf i

adblue iz kamiona.

Jel to neko radio?

Kakva je procedura, cijena, pouzdanost nakon izbacivanja?

 

Radi se o Mercedes Arocs-u 2651, 2014g, euro6, jos je u garanciji do 10.mj. ali konstantno ga zezaju neki senzori po auspuhu pa bi to odmah po isteku garancije povadio van ako se moze odraditi kako se spada.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to stara www i uopće info.

c/p sam samo radi kontakta.. koliko sam saznao i čuo te vidio na primjeru baš jednog dpf-a vezanog uz jaguar da jako dobro znaju posao

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Japanac said:

To je kiper, mikser tak nešto? Ak ti slučajno kamion ide van, Austrija, Njemačka itd, nemoj.

bas to..neki dan bio dokumentarac o tim emulatorima za adblue...tako da ima kontrola...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nije direkto vezano uz kamion, kiper al je uz DPF i EGR...
Negdje je bila tema o izbacivanju na jednom BMW-u sto je netko sa foruma radio al meni trazilica ne pomaze... AKo netko ima link te teme, neka ovdje ostavi...

I konkretno... Zelim na Suzuki Grand VItari 1.9 DDiS izbacit DPF i ugasit EGR, naravno sve prema "pravilima" struke... fizicki i dijagnosticki..


Gdje to odradit, tko moze sve odmah odradit (da se mogu kuci vratit) i naravno koja je lova tu u pitanju.... Hvala.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CooleR said:

Nije direkto vezano uz kamion, kiper al je uz DPF i EGR...
Negdje je bila tema o izbacivanju na jednom BMW-u sto je netko sa foruma radio al meni trazilica ne pomaze... AKo netko ima link te teme, neka ovdje ostavi...

I konkretno... Zelim na Suzuki Grand VItari 1.9 DDiS izbacit DPF i ugasit EGR, naravno sve prema "pravilima" struke... fizicki i dijagnosticki..


Gdje to odradit, tko moze sve odmah odradit (da se mogu kuci vratit) i naravno koja je lova tu u pitanju.... Hvala.

 

@Kevin je to radio na svojoj Vitari...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kontakrirao sam ga, pomogao mi je (konkretno, kao i uvijek) al zelim cuti tko mi to moze odradit, pogotovo ako vise ponuda postoji jer u toj temi za BMW-.a je bilo spominjano 10tak lokacija i cijena...


A nije bas da imam volje ici sa SGVitarom u ZG i nista ne obavit... Moram sve dogovorit i odmah u danu kuci

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...