Jump to content

Dekarbonizacija?


Recommended Posts

13 hours ago, Fronius said:
18 hours ago, ND4SPD said:
 
Ono sto je zabrinjavajuce je to da uz par medijskih objava, hrvatskom narodu mozes "prodati" SVE...

Ako može Rajmek...

 

Mejt mi je prvi prošao kroz glavu kad sam procitao kaj je brzina napisao :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ustvari...ovce se oduvjek šišalo. Tako da, ako jos netko ima znanje kako iz nicega okrenut lovu na racun poreznih obveznika - nek okrene.

Vlast imamo onakvu kakvu smo izabrali i kakvu zasluzujemo. Ako netko od vas ovdje s foruma uspije podmitit/uvjerit Bandića ili Oparu da svako vozilo u ZG ili ST mora imati onaj magnet na crijevu goriva da bi se smanjila potrosnja goriva i emisija Co2 i ako složi s njima deal da im proda milijun tih magneta po 100kn/kom onda mu treba stisnuti ruku.

Znas ono, kad sve ide u qrac onda nek ide do kraja. Svakim danom me sve manje diraju ove neke nove afere ili uhićenja ili osude itd. Prije me to diralo, ono kad procitas da je netko zamracio 5 milijuna eura i nikom ništa. Ovaj genijator uređaj ili onaj solarni selfie stup u Splitu od 200k kuna ili izumitelji elektricnih vozila itd...to je kap u moru. U dalmaciji se kaže - evala im.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve se IZUMILO u Hr

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Ne znam imas li djecu školskog uzrasta ali to im bude valjda uskoro u udžbenicima i tako ce ih uciti.

Izumili smo najbolji elektricni auto, izumili smo pametnu klupu koja puni mobitele, izumili smo solarni selfie stup itd.
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Coupe VD said:

Ne znam imas li djecu školskog uzrasta ali to im bude valjda uskoro u udžbenicima i tako ce ih uciti.

Izumili smo najbolji elektricni auto, izumili smo pametnu klupu koja puni mobitele, izumili smo solarni selfie stup itd.

 

Ne da bude uskoro, nego to vec postoji u udjbenicima i uce o tome:

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Coupe VD said:

Ne znam imas li djecu školskog uzrasta ali to im bude valjda uskoro u udžbenicima i tako ce ih uciti.

Izumili smo najbolji elektricni auto, izumili smo pametnu klupu koja puni mobitele, izumili smo solarni selfie stup itd.

 

Selfie stup piksel kvalitete. ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...