Jump to content

Auto do 350.000kn - best buy


Recommended Posts

O limuzinama...
 
Ja znam da ja limuzinu vise ne kupujem
Limuzine, ja karavan niti sam kada kupio niti budem Jednostavno karavan, monovolumen i sl nisu opcija, ako ce mi trebati mjesta vracam se na suv makar ne vidim da ce mi trebati ista vise od a6 u buducnosti.
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BM0021 said:

Meni su karavani grozni a ti poviseni posebna dimenzija uzasa :D Tiguan nebi jer mi ga je pun k bilo ali Kodiaq odma, jos u toj lovi ide prakticki top top izdanje sa svim sta moze imati

 

 

Sreca pa Tuco ne kupuje tebi auto :P

 

 

Kodiaq sam vidio na slikama I videu samo I stvarno izgleda odlicno :thumbup:

 

Mene je Atlas impresionirao uzivo. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam baš da može kupiti Passat Alltrack za 350k...u firmi su uzeli Passate 2.0TDI/184 4Motion DSG Highline sa malo dodataka pa su bili oko te cifre a dobili neki popust na 3 komada + još Golfova i Pola...Alltrack uz nekaj dodataka je ziher oko 400k

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, maredo said:

Ne znam baš da može kupiti Passat Alltrack za 350k...u firmi su uzeli Passate 2.0TDI/184 4Motion DSG Highline sa malo dodataka pa su bili oko te cifre a dobili neki popust na 3 komada + još Golfova i Pola...Alltrack uz nekaj dodataka je ziher oko 400k

 

Nisam kupovao novi auto u HR ali ovo je suludo :D

 

Gle - https://m.autoscout24.ch/de/d/vw-passat-kombi-2017-neu?index=57&make=82&model=588&page=3&sort=price_asc&vehid=4791890&vehtyp=10&yearfrom=2017&returnurl=%2fde%2fautos%2falle-marken%3fmake%3d82%26model%3d588%26page%3d3%26sort%3dprice_asc%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2017%26r%3d5

 

Ispod 240kkn :D

 

2.0bitdi highline se nađe nov za ispod 40k, dakle po sadasnjem tecaju oko 260kkn.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vlado206 said:

 

 

za 134 g/km koliko taj ima plaća se 35 000 kn samo na C02 + još posebni porez na vrijednost auta

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kegalj said:

Nisam bas u trzistu niti u cijenama, ali kako to da nigdje nije spomenut passat alltrack?

Cijena, raspolozivost ili nesto drugo?

 

U principu auto koji bi se smjestio izmedju ovih koji naginju Allroadu I ovih koji naginju Superbu

 

A i sjecam se da si gledao passata ranije. 

 

Takodjer sto Tomi govori za insigniu I ona dolazi u necem slicnom alltrack varijanti pa da mozes I po bregima malo

 

 

 

 

 

https://m.mobile.de/auto-inserat/volkswagen-passat-alltrack-tdi-2-0-dsg-navi-pano-ahk-led-verden/227117779.html?ref=topOfPage&top=1%3A3

 

2 hours ago, tolt said:

Jesi gledal alltrack vw? jebeno izgleda nakrcani

 

 

Nema ih baš..na Porsche Croatia pogledam i nema ni jednog u HR da je za isporuku odmah.

 

A4 Allroad ima 4 komada.. dva su između 330.000-350.000kn a druga dva su na 450.000 samo radi Stronica i još par sitnica..a za 100.000 budem ručno šaltao

 

 

Vidim da Štasni ima Kodiaqa pa ga idem sutra pogledat iako nisam baš imao SUV ili u koju to već kategoriju ide na pameti

Link to comment
Share on other sites

Jesi možda razmatrao mondeo? Karavan ili limo, svejdeno....

 

PItaj 2fasta da ti pogleda šta ima na lageru :D 

S time da oni u Autohrvatskoj imaju i drugih brendova pa baci oko....

 

 

I vidim da nitko nije ni spomenuo japanska ili francuska kola.... šta samo njemačko valja :D 

A i sa time si puno sigurniji što se krađa tiče (ako nije DE kola, izuzev Forda koji se isto  baš ne krade) :) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Risbo said:

Jesi možda razmatrao mondeo? Karavan ili limo, svejdeno....

 

PItaj 2fasta da ti pogleda šta ima na lageru :D 

S time da oni u Autohrvatskoj imaju i drugih brendova pa baci oko....

 

 

I vidim da nitko nije ni spomenuo japanska ili francuska kola.... šta samo njemačko valja :D 

A i sa time si puno sigurniji što se krađa tiče (ako nije DE kola, izuzev Forda koji se isto  baš ne krade) :) 

 

 

Mislim da je AWD uvjet. 

Japanci nemaju nista (rav4,CR-V I CX-5 nikako nisu za duza putovanja), a francuze mislim da ni ne gleda

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Tuco said:

 

Vidio sam ju i idem ju pogledat uživo iako nisam fan te boje pa sam ju zato stavio po strani.

 

 

 

uh boja mi je baš dobra uzivo :D 

 

plus scout je malo povišen sa tim ovjesom za loše ceste tak da nece nabijat po rupama 

Edited by Dario
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Risbo said:

Jesi možda razmatrao mondeo? Karavan ili limo, svejdeno....

 

PItaj 2fasta da ti pogleda šta ima na lageru :D 

S time da oni u Autohrvatskoj imaju i drugih brendova pa baci oko....

 

 

I vidim da nitko nije ni spomenuo japanska ili francuska kola.... šta samo njemačko valja :D 

A i sa time si puno sigurniji što se krađa tiče (ako nije DE kola, izuzev Forda koji se isto  baš ne krade) :) 

 

@2fast vise ne radi u AH, sada je u Emil Frey - Mercedesu ...

 

4 hours ago, Risbo said:

Mazda 6 4WD recimo...

 

Da, Mazda 6 definitivno... AWD ima samo karavan i to samo Attraction i Revolution Top oprema... Revolution Top oprema je najjaca, mislim da se eventualno neke sitnice mogu nadoplatiti, u toj izvedbi s AWD pogonom i 175 KS dizelom dodje 341.000 kn.... Eventualno ako prifali snage sa remapom ide na 210 KS i 490 Nm, ali mislim da to nije potrebno...

 

Tu je odlicna usporedba limuzina, Superb je pobijedio:

 

 

 

A ovdje je limuzina i karavan:

 

 

6 hours ago, Vlado206 said:

 

Daj kad vec stavljas Highline, stavi da je sa R-line branicima i felgama izvana :)

 

https://www.autoscout24.ch/de/d/vw-passat-kombi-2016-neu?allmakes=1&index=1&make=82&model=588&st=2&typename=rline&vehid=4426945&vehtyp=10&returnurl=%2fde%2fautos%2f-vw--passat%3fallmakes%3d1%26make%3d82%26model%3d588%26st%3d2%26typename%3drline%26vehtyp%3d10%26r%3d5

 

https://www.autoscout24.ch/de/d/vw-passat-kombi-2016-vorfuehrmodell?allmakes=1&index=12&make=82&model=588&st=2&typename=rline&vehid=5087684&vehtyp=10&returnurl=%2fde%2fautos%2f-vw--passat%3fallmakes%3d1%26make%3d82%26model%3d588%26st%3d2%26typename%3drline%26vehtyp%3d10%26r%3d5

 

https://www.autoscout24.ch/de/d/vw-passat-kombi-2017-neu?allmakes=1&index=4&make=82&model=588&st=2&typename=rline&vehid=4844057&vehtyp=10&returnurl=%2fde%2fautos%2f-vw--passat%3fallmakes%3d1%26make%3d82%26model%3d588%26st%3d2%26typename%3drline%26vehtyp%3d10%26r%3d5

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...