Jump to content

Auto do 350.000kn - best buy


Recommended Posts

audi ima obicna sjedala? hm...koliko bi ispao onaj rabljeni iz DE kaj sam stavio? meni je ono vrh...

Volvo XC60? gledao sam cjenik i R line D4A awd ispada nekih 418k kn ak sam dobro zapamtio... u odnosu na 396k kn kaj si rekao i eventualnu vrijednost kad ga budes prodavao, rastegnuo bi se za tih 2.7k € nekak...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tuco said:

Audi A4 Allroad koji mi je prvi pick od početka..nisam ljubitelj bijele ali u usporedbi sa Passatom; Audi je svemirski brod..puno atraktivniji auto, položaj sjedenja odličan, armatura na dodir djeluje puno kvalitetnije i dizajnerski je puno bolje napravljeno od Passata koji je sav "ćoškast" i ima na dodir poprilično jeftine plastične pretince.

 

Nadji negdje Passat sa Highline opremom i R-dizajn paketom, pa onda usporedi... I nemoj izbaciti iz usporedbe Skodu Superb i Mazdu 6 dok ne vidis/probas uzivo :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DarioB said:

350 000kn, manualac i loše opremljen Audi, iskreno meni je to previše novaca. 

Zasto ne uvezes malo rabljen?

 

Zato jer tu dobijem 4 servisa gratis, prvu godinu kasko gratis, garanciju bez ograničenja km prve dvije godine

 

Nakon dvije godine vratim ga i uzmem novi.

 

 

 

1 hour ago, GoranE46 said:

Moram pogledat, ali mislim da mi se nudio jedan s unutranjim s line, virtual cockpit, ali zbog manualca nisam dalje gledao... oko 4000km


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

 

Ajde vidi ak se sjetiš pa pošalji ako je aktualno.

 

 

 

1 hour ago, ND4SPD said:

 

Nadji negdje Passat sa Highline opremom i R-dizajn paketom, pa onda usporedi... I nemoj izbaciti iz usporedbe Skodu Superb i Mazdu 6 dok ne vidis/probas uzivo :)

 

Nemam baš puno vremena ali gledam..sutra idem vidit Mercedes C i Volvo..možda svratim do BMW-a ali nemam baš neka očekivanja tamo..

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, darko_st said:

Mislim da i mercedes možeš preskočit, C nema all-terrain, tek E kojem je cijena u nebesima, a GLC ima začuđujuće mali gepek. Osnovna oprema nije vrijedna gledanja, dacia duster je premium u usporedbi s tim.

 

All terrain nije uvjet..meni se sviđa pa zato gledam.

 

Link to comment
Share on other sites

Tuco, jesi gledao novog Mondea možda? MIslim jesi sjedio u njemu? 

Jer vidim komentare za unutrašnjost, a vidio sam u cjeniku da ima valjda 10 verzija unutrašnjosti pa me zanima da li je kod svih loša kvaliteta ili ovisi o paketu interijera....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Risbo said:

Tuco, jesi gledao novog Mondea možda? MIslim jesi sjedio u njemu? 

Jer vidim komentare za unutrašnjost, a vidio sam u cjeniku da ima valjda 10 verzija unutrašnjosti pa me zanima da li je kod svih loša kvaliteta ili ovisi o paketu interijera....

 

 

Nisam, imam u planu svratit u Grand auto pogledat kaj nude.

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Tuco said:

 

možda svratim do BMW-a ali nemam baš neka očekivanja tamo..

 

 

 

Za ovo što ti tražiš i nema nekog smisla da svraćaš u BMW. Eventualno novi X1, ako ti nije premali.. Izgleda jebeno a za 450k se da fino nakrcat opremom.   Trojka se za te novce da fino nakrcati, ali karavan trojka i nije nešto plus dolazi novi model pa je kupovanje starog na odlasku malo bezveze (Kažem ja budala koja upravo naručuje trojku :)

 

Od ovog što si gledao, A4 mi je najbolji daleko i bez premca, osim boje koja mu na ovaj allterain ne sjeda nikako. Izgleda mi ko dostavni auto s kojim neki Špiček ide na plac po povrće za restoran. Da je neki tamno sivi ili crni, vrh.

 

But that's just my fifity cents. Imaš fini budžet, uživaj, obilazi...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Goertosing said:

GLC je dosta iznad tog budzeta a gepek mu je isti kao i kod ostalih u klasi. C klasa je iznutra ista kao GLC samo niza i jeftinija
 

 

Ja sam ostao začuđen kad sam otvorio gepek glc-a, ocekivao sam mnogo vise. Plitak je, a prostor ispod podnice nije koristan za stavit kofere. Overall djeluje sitno. Slika ne daje pravi dojam, vidjet ce kad ga pogleda uživo.

 

https://goo.gl/images/MdAq9a

 

Interijer je isti kao kod C. Ne znam kakav je ovjes. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, msporis said:

 

Za ovo što ti tražiš i nema nekog smisla da svraćaš u BMW. Eventualno novi X1, ako ti nije premali.. Izgleda jebeno a za 450k se da fino nakrcat opremom.   Trojka se za te novce da fino nakrcati, ali karavan trojka i nije nešto plus dolazi novi model pa je kupovanje starog na odlasku malo bezveze (Kažem ja budala koja upravo naručuje trojku :)

 

Od ovog što si gledao, A4 mi je najbolji daleko i bez premca, osim boje koja mu na ovaj allterain ne sjeda nikako. Izgleda mi ko dostavni auto s kojim neki Špiček ide na plac po povrće za restoran. Da je neki tamno sivi ili crni, vrh.

 

But that's just my fifity cents. Imaš fini budžet, uživaj, obilazi...

 

 

 

Začudio bi se kolko bolje bijela izgleda od crne na allroadu..

 

 

 

Nego..

 

Išao sam gledat danas Volvo V60 Cross Country..

I sad sam u problemu..imam previše za i protiv kod autiju..

 

D3 150ks

Automatic

Prednji pogon (!?)

Koža

Navigacija

Aktivni Xenon

Grijanje siceva

El. vozačevo sjedalo sa memorijom

Senzor kiše

Šiber

Parking kamera

 

 

Auto je izvana odličan, full mi se sviđa samo mi je dvobojna koža u unutrašnjosti malo bezveze ali su sicevi JAKO udobni..baš su kao foteljice.

 

Volvo je jeftiniji od Audia oko 20.000kn

 

 

0Ha8kGV.jpg

5VGGI2w.jpg

kas4UUu.jpg

aDOsdJq.jpg

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...