Jump to content

Nokian wr a4 guma


Recommended Posts

5 hours ago, Unknown said:

Jel je imao tko kakva iskustva s njom. Novi model tj 2016. Asimetrican dizajn za zimsku gumu..

 Znaci model wr a4.

 

Isto tako ako je imao tko doticaja sa wr d4 modelom isto nek napise iskustva.

 

Imam WR D4, OK je guma...

 

WR A4 je nova, vise sportski orijentirana od WR D4...

 

Zimske gume su im u rangu sa boljima, pobjedjuju na testovima itd... Uostalom oni su proizveli prvu zimsku gumu, imaju ogroman poligon za testiranje zimskih guma, to im je reklo bi se primarni posao... Nokian Hakkapeliitta serija guma koje su primarno za sjevernu europu i nordijske uvjete sa R indeksom brzine i iste takve gume, samo u verziji sa cavlericama su vrhunske zimske gume za takva podneblja, a sa WR D3, WR D4, WR A3 i WR A4 su se probili i na trzistu srednje i juzne europe koja ima umjerenije zime i treba drugacije zimske gume... Sto se tice ljetnih, to mi je nepoznanica, recimo zLine bi trebala biti dobra, ali s druge strane ne znam nikoga da ju ima jer svi idu ili na neke provjerene marke ili na nesto najjeftinije poput Nexena, Hiflyja, Baruma, Save i slicnog...

 

Da rezimiram, zadovoljan sam sa Nokian WR D4 zimskim gumama, ali da sad kupujem htio bi probati nesto drugo, recimo Continental WinterContact TS860, Goodyear UltraGrip 9, Goodyear UltraGrip Performance Gen 1, Dunlop Winter Sport 5, Pirelli Winter Sottozero 3, Michelin Pilot Alpin 4, Nokian WR A4...


 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ND4SPD said:

 

 

 

Sto se tice ljetnih, to mi je nepoznanica, recimo zLine bi trebala biti dobra, ali s druge strane ne znam nikoga da ju ima jer svi idu ili na neke provjerene marke ili na nesto najjeftinije poput Nexena, Hiflyja, Baruma, Save i slicnog...

 

Da rezimiram, zadovoljan sam sa Nokian WR D4 zimskim gumama, ali da sad kupujem htio bi probati nesto drugo, recimo Continental WinterContact TS860, Goodyear UltraGrip 9, Goodyear UltraGrip Performance Gen 1, Dunlop Winter Sport 5, Pirelli Winter Sottozero 3, Michelin Pilot Alpin 4, Nokian WR A4...

 

 

Ja bi probao ljetne ali mi se nude samo u dimenziji za prednje, za zadnje ih nema.

 

Ovu zimu preskacem s novima (stare imaju jos oko 6mm mesa sve 4 a odradile su 2 zime), a za sljedecu cu vjerovatno vec morat za SUV kupovat ali mislim da ce zimske isto biti Nokian ili cu mozda probat s Conti TS860P.

 

@Unknown dobre su po kisi, ne trose se prebrzo, snijeg odradjuju bez problema, i stajanje na snijegu nizbrdo sto mi je bilo jako bitno. Ja mislim da sam ja s svojima do sad odradio izmedju 15 i 20kkm.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Vlado206 said:

 

Ja bi probao ljetne ali mi se nude samo u dimenziji za prednje, za zadnje ih nema.

 

Ovu zimu preskacem s novima (stare imaju jos oko 6mm mesa sve 4 a odradile su 2 zime), a za sljedecu cu vjerovatno vec morat za SUV kupovat ali mislim da ce zimske isto biti Nokian ili cu mozda probat s Conti TS860P.

 

@Unknown dobre su po kisi, ne trose se prebrzo, snijeg odradjuju bez problema, i stajanje na snijegu nizbrdo sto mi je bilo jako bitno. Ja mislim da sam ja s svojima do sad odradio izmedju 15 i 20kkm.

 

Ja ne bi ljetne Nokian, citam oprecna misljenja o njima... Eventualno Nokian zLine...

 

6 hours ago, Unknown said:

To je to onda. Uzimam njih i bok. Uzet cu a4 

 

Ajde bas javi kakve su ti te WR A4, trebali bi biti jos vise sportski nastrojene od WR D4...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...