Jump to content

Bilstein B14 Clio III RS


Marina

Recommended Posts

50 minutes ago, _DEX_ said:

U recent pickup se ides pohvalit sta si kupila. Ne treba ti odvojeni topic za to :D:P

 

 

LOL... ma hitno mi je bilo jer mi je puknuo prednji lijevi feder iz nekog faking razloga, pa sam mislila ak netko vidi prije nego narucim iz UK-a, ali nitko nije gledao... a kad vec mijenjam federe, sto ne bi stavila gewinde jer je to ionak bilo u planu, murphy me samo malo pozurio :D

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Marina said:

 

LOL... ma hitno mi je bilo jer mi je puknuo prednji lijevi feder iz nekog faking razloga, pa sam mislila ak netko vidi prije nego narucim iz UK-a, ali nitko nije gledao... a kad vec mijenjam federe, sto ne bi stavila gewinde jer je to ionak bilo u planu, murphy me samo malo pozurio :D

 

 

Kak je tebi puknuo prednji lijevi feder? Pa ti si tak lagana da je lijeva strana laksa od desne! :D

Mislim da jedina osoba za koju znam da je laksa od tebe moja zena. :D

 

Ili klasicni zenski problem, nisi zaobisla sahtove ili rupe :D:P

 

 

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Just now, _DEX_ said:

 

Kak je tebi puknuo prednji lijevi feder? Pa ti si tak lagana da je lijeva strana laksa od desne! :D

Mislim da jedina osoba za koju znam da je laksa od tebe moja zena. :D

 

 

 Haha to sam si i ja razmisljala, jos da je suvozacki ajde... pripisat cu to losem materijalu... al nije prva stvar od renaulta.. diskovi su mi se spigali nakon onak 15.000km.. ili ja jednostavno imam peh... 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Marina said:

 Haha to sam si i ja razmisljala, jos da je suvozacki ajde... pripisat cu to losem materijalu... al nije prva stvar od renaulta.. diskovi su mi se spigali nakon onak 15.000km.. ili ja jednostavno imam peh... 

 

Sad ce ti @Xman objasnit da je to do smeca od Renaulta :D 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tigar_87 said:

Ili će ti Dex objasniti da se kod francuza ništa ne kvari, nije to švabo :P

 

Kao i inace, netko ne zna citati! Da se ne kvari nista vise od drugih, ne da se ne kvari uopce. :P

 

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

 
Sudeci po muzu, mackama i pesu, brijem da bi prije dobio 30kg
Za vrijeme zenine trudnoce sam dobio 10 kg. Ne hvala, nebi vise :D

I mislim da je vrijeme da zatvore ovaj topic, a zajebanciju presele u Chat birtiju :D

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Samo ti offtopicari, u redu je zagnojit svaku temu na forumu.  

Jbt gdje si sad ovo izvukao? Od tad sam se jos zdebljao kolko je vremena proslo

 

I lijepo sam zamolio da se prebaci offtopic u chat birtiju kad sam zasrao? Barem.priznam, mora se to barem nekaj brojat :D

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...