Jump to content

Ciscenje tkanine na sicu


Recommended Posts

Sto preporucate za ciscenje siceva od tkanine ?

 

Ima dosta prljavih mrlja koje su usle duboko pa bi ih trebao cetkati ali onda dolazi do problema jer je svaka cetka pre gruba i radim mucice i trgam tkaninu a opet meksa cetka nece imat efekta.

 

Neznam na koji nacin to rade ovi koji rade kemijsko.

 

kako funkcioniraju oni neki sprejevi sto posprejas pa usisas ?

 

One gluposti u samoposluznim praonama jel to valja sta ??

Link to comment
Share on other sites

Sto preporucate za ciscenje siceva od tkanine ?

 

Ima dosta prljavih mrlja koje su usle duboko pa bi ih trebao cetkati ali onda dolazi do problema jer je svaka cetka pre gruba i radim mucice i trgam tkaninu a opet meksa cetka nece imat efekta.

 

Neznam na koji nacin to rade ovi koji rade kemijsko.

 

kako funkcioniraju oni neki sprejevi sto posprejas pa usisas ?

 

One gluposti u samoposluznim praonama jel to valja sta ??

 

 

savjetujem ubuduce pazljivije gadjat i koristit vise maramica :happy::happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

Sto preporucate za ciscenje siceva od tkanine ?

 

Ima dosta prljavih mrlja koje su usle duboko pa bi ih trebao cetkati ali onda dolazi do problema jer je svaka cetka pre gruba i radim mucice i trgam tkaninu a opet meksa cetka nece imat efekta.

 

Neznam na koji nacin to rade ovi koji rade kemijsko.

 

kako funkcioniraju oni neki sprejevi sto posprejas pa usisas ?

 

One gluposti u samoposluznim praonama jel to valja sta ??

 

Slažem se s cyberphereom, kupio sam neku sonax smeće pjenu, samo je napravila još goru stvar, a kod pokušaja četkanja su se stvorile te mucice pa sam odustao i jutros ga odveo u praonicu, očistili ga fenomenalno za 230kn. :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

jedino kemijsko. večina pjena i vodica za ispiranje tapicirunga napravi još veče njesra.

 

a za ubuduće...

kvalitetniji ručnik za plažu (cca 50 kn) je učinkovito sredstvo protiv mrlja na zadnjem sjedalu, a što je najbitnije, lako se pere :D

Link to comment
Share on other sites

ja imam isti problem, zadnji zic je komedija, probo sam sam cistit sa pjenama i nije nis pomoglo, otiso na kemijsko kod bobe, i cak ni to nije pomoglo, jos uvijek isto lol, brijem izvadit taj sic i pod miniwash pa nek se suši 5 dana,ak to ne pomogne, ide pretapeciranje :D

Link to comment
Share on other sites

Nisam prvenstveno mislio na mrlje na ''zadnjem sicu'' nego opcenito ...

 

Recimo sjedala su mi cista i nek mi malo bude otvoren prozor kad pada kisa na takaninu i osusi se ostata ce onako sive mrljice male..neznam al to u ni jednom drugom autu nisam viđao..

 

Ok ako se spominje kemijsko sto i gdje bi preporucili?

 

Bio sam pred 2 godine u black pearlu i bilo je 400 ili 450kn ako se sjecam. Sve je lijepo i krasno ali jedino sto dolazi u obzir je to da im kazem da mi isključivo ciste sjedala prednja i zadnja i krov ako je moguce. Sve ostalo ( armatura, tepisi ) ne jer mi to netreba. Plus to onaj najdoljnji tepih navlaze tolko da se nemoze osusit 2-3 dana. Ali kad tako gledam ne isplati mi se placat tu cijenu onda.

 

Sreca moja pa imam grijanje siceva u golfu ali ni to nije pomoglo da se sicevi osuše do kraja i ne stvori miris vlage u autu pa sam morao 2 dana imati otvorena sva vrata na +30 u dvoristu.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se s cyberphereom, kupio sam neku sonax smeće pjenu, samo je napravila još goru stvar, a kod pokušaja četkanja su se stvorile te mucice pa sam odustao i jutros ga odveo u praonicu, očistili ga fenomenalno za 230kn. :notworthy:

 

Di ima u Splitu da dobro čiste, ali ono ne dobro nego odlično?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga odveo kod Viktora (poslje semafora kod Mercatora, prema Solinu) po preporuci i full sam zadovoljan samo ne znam jel cijena bila s nekim popustom ili je to uobičajeno. I nemam ga s čim usporedit jer je to prvi put da ide na kemijsko. Prijatelj je davno bio u autorollera na poljudu, uzeli mu 500kn, nisu oprali bolje od viktora a zdrljali cilu unutrašnjost jer su skidali oplate na svim vratima i krov. Prije toga auto bio uredan, nakon toga sve kvake krivo stale, oplate se odlipile, krov isto, auto posta groblje.

Link to comment
Share on other sites

Evo danas kupio u bauhausu nigrin sredstvo za ciscenje tkanine u spreju...

 

Stvarno radi cuda...

 

Sutra idem po drugu bocicu..

 

Ajde slikaj da vidim o kojoj bocici se radi...

 

I daj odgovori na PM da vise rjesimo ono... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja imam isti problem, zadnji zic je komedija, probo sam sam cistit sa pjenama i nije nis pomoglo, otiso na kemijsko kod bobe, i cak ni to nije pomoglo, jos uvijek isto lol, brijem izvadit taj sic i pod miniwash pa nek se suši 5 dana,ak to ne pomogne, ide pretapeciranje :D

 

 

NHF moras pripazit na prehranu onda :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...