Jump to content

Saab 93, bosch pumpa u kvaru


Recommended Posts

Isto tako je od kolege iz firme sin kupovao Espace 2,2 dci 2004. godinu i to jos uvoz.

Rekao sam mu da to ne uzima ni da mu ga poklone jer je taj motor katastrofalan i svi to znaju (osim njih naravno :D ). Naravno da me nisu poslusali i nakon manje od mjesec dana auto je umro.

Nakon toga sam im nasao Lagunu 1,9 dci (da, bas su htjeli Renault), kupili i danas ju jos voze bez ikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

To je to, prije kupnje se informiraš koliko košta najskuplji popravak i tek onda kupuješ.

Da se razumijemo, vozio sam se u tom Saabu 93 i meni je auto super kako ide i izgleda izvana (iznutra baš i ne), ali odražvanje je "kvaka 22".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Doktor said:

To je to, prije kupnje se informiraš koliko košta najskuplji popravak i tek onda kupuješ.

Da se razumijemo, vozio sam se u tom Saabu 93 i meni je auto super kako ide i izgleda izvana (iznutra baš i ne), ali odražvanje je "kvaka 22".

 

Tocno to. Sad to bas prolazim sa braticem koji kupuje auto, ne razumije se, trazi me za pomoc, ali tesko slusa moje savjete. Mislim da cu na kraju opet biti pomoc oko nabavke hrpe dijelova. :( 

 

4 minutes ago, Bubi said:

pa neka nađe neki 1.9 iz vectre/astre i ubaci unutra za 1000€

 

Nije samo tako i ta igra bi kostala puno vise. Tolko ce platiti samo motor, getribu, poluosovine (jer kolko se sjecam ne pase stara getriba), komp i ostale popratne dijelove za swap.

Edited by _DEX_
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Isto ko i ti, pošto je ista firma u pitanju :D

Kad automatiziram instalacije i ostale pizdarije, čitam forum.

Kad ti radiš noćnu smjenu, gledaš filmove na Putlockeru i Filmoviti.

 

 

EDIT: lock na topic ! ;)

Edited by Doktor
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...