Jump to content

Rns i rcd izvlacenje baterije


Recommended Posts

Jel samo kinezi i i original rns izvlaci bateriju na autu starijem od "2007"..

 

koja su rijesenja..

 

zamjenit i kodirat getway?

ona neka brika kod osigiraca..da napajanje ide sa nelog drugog modula?

 

jel ima koji da ne krade struju kinez? win ili android?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Boky said:

Mislim da opcenito kinezi ne vuku struju.

Oem rns ili rcd treba zamjeniti gateway, 200-300kn, kodirat i vozi. Ja nisam nikakve osigurace mjenjao.

koja godina ti je auto?

na zalost kinezi vuku struju 

 

 

@Bubi ma ni ja ne kuzim haha..Vag "kazetofon" je u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Ima samo opcija jos da slozis na prekidac , odnosno da maknes struju sa radia dok je auto ugasen
Al onda svaki puta kad mu das napin moras upisivat kod i sve postavke riktat
A gateway poslije slova L ja mislim da igra, ili svaki sa kataloskim 7N0 akj pocinje

Link to comment
Share on other sites

Frend ima problema sa Audijem A3, kupio je "kineza" androida i naravno da mu je izvukao akumulator preko noći. Sad smo u prepisci sa "majstorom" na drugom kontinentu i kaže da će poslati drugi CANbus modul s kojim bi to trebalo nestati. A i ukazivao je na neki crveni kabel koji se na njgovim slikama može odvojiti, ali u zbilji kablovi koji su poslani sa njihove strane nemaju taj konektor za odvajanje.

 

Ja sam ga spajao frendu i išlo je sve ok dok nismo otkrili da on ima navigaciju, ali nije u boji. I onda ima pojačalo serijsko jer na "smeđem" ISO konektoru ima samo dva para srednjih "zvučnika" koji su u biti signali za pojačalo. Mislim da VAG nije mogao dodatno sve zakomplicirati.  Ovaj dio smo riješili, ali još uvijek je sve vani jer mu čupa struju kao lud.

 

Kad dođe novi CANbus modul javim da li smo palili na kablove ili je sve ok.

Link to comment
Share on other sites

On 28. 03. 2018. at 10:43 AM, Swordfish said:

I onda ima pojačalo serijsko jer na "smeđem" ISO konektoru ima samo dva para srednjih "zvučnika" koji su u biti signali za pojačalo. Mislim da VAG nije mogao dodatno sve zakomplicirati. 

 

Ovaj dio nismo riješili... ima netko shemu kako to VAG pospaja sa svojim navigacijskim sustavima? Auto sigurno ima pojačalo serijski negdje jer ništa nije radilo dok nismo spojili plavu za napajanje istoga.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...