Jump to content

gume preporuka


Recommended Posts

dakle,idem si po nove 2 šlapice preksutra(2 sam kupio već)...kako u molydonu nema više yokohame s.drive(koju imam otraga) dvoumim se između:

 

michelin pilot sport PS2 -1099 kuna

Good year eagle f1(asimetric) -1113 kuna

bridgestone potenza RE050 A-1250 kuna

 

kupujem 225 45 17

 

svaka preporuka dobrodošla,slovenija mi ne igra jer moram kupiti na rate...inače bi uzeo od bagija contisport

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Sve tri koje si ponudio su savrsene gume i imaju samo dvije mane. Jako se brzo trose i kod hladnijeg vremena su nervozne.

Dopisi u svoje zelje Continental Conti-sport-fantasticna guma i podosta dugotrajnija od ove tri ponudjene

 

Conti sport 3 u dimenziji 215/45/17 je vise nego losa guma.

 

Dolazi kao prva ugradnja na clio sportu i svi se slazemo da je guma pre pre losa.

 

Zaobici u sirokom luku.

 

Imao sam i Conti sport 2 u 225/40/18 i tek kad sam presao na Potenzu RE 050A sam skuzio kolko je Conti losija guma.

Link to comment
Share on other sites

Sve tri koje si ponudio su savrsene gume i imaju samo dvije mane. Jako se brzo trose i kod hladnijeg vremena su nervozne.

Dopisi u svoje zelje Continental Conti-sport-fantasticna guma i podosta dugotrajnija od ove tri ponudjene

 

potpis osim conti koje su li-la

Link to comment
Share on other sites

Conti sport 3 u dimenziji 215/45/17 je vise nego losa guma.

 

Dolazi kao prva ugradnja na clio sportu i svi se slazemo da je guma pre pre losa.

 

Zaobici u sirokom luku.

 

Imao sam i Conti sport 2 u 225/40/18 i tek kad sam presao na Potenzu RE 050A sam skuzio kolko je Conti losija guma.

 

potpis osim conti koje su li-la

 

 

Frendovi ih imaju na svojim autima A4 1.8T Quattro i A5 3.0 TDI Quattro i prezadovoljni su. Spomenut cu da su ih na skoro svim dosadasnjim autima imali (sve Audi) i imaju samo rijeci hvale.

Ja sam ih tek kupio pred zimu za svog Audi-a na njihovu preporuku i nisam napravio neku kilometrazu jer sam stavio zimski paket.

Ali ako su oni toliko zadovoljni,a znam kakve su picajzle nadam se da cu i ja.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ću uzet potenzu ili pilot sport...ne treba mi to za track day nego kod ajmo reć normalne upotrebe...

 

I onda odaberes full sportske gume koje se jako brzo trose

Pa PS2 odabiru decki za M-ove i slicne jurilice

No tvoji novci,tvoj odabir.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Frendovi ih imaju na svojim autima A4 1.8T Quattro i A5 3.0 TDI Quattro i prezadovoljni su. Spomenut cu da su ih na skoro svim dosadasnjim autima imali (sve Audi) i imaju samo rijeci hvale.

Ja sam ih tek kupio pred zimu za svog Audi-a na njihovu preporuku i nisam napravio neku kilometrazu jer sam stavio zimski paket.

Ali ako su oni toliko zadovoljni,a znam kakve su picajzle nadam se da cu i ja.

 

sve ok, mozda je do quattro pogona, ne znam.. Kad malo razmislim, s takvim pogonom niti mozes za neku gumu rec da je losa.

 

ja ti velim moja i iskustva nas jos nekoliko sa FWD autima i guma je stvarno losa, odnosno, osjetno losija od konkurencije.

Link to comment
Share on other sites

sve ok, mozda je do quattro pogona, ne znam.. Kad malo razmislim, s takvim pogonom niti mozes za neku gumu rec da je losa.

 

ja ti velim moja i iskustva nas jos nekoliko sa FWD autima i guma je stvarno losa, odnosno, osjetno losija od konkurencije.

 

Ma sve 5,ne kazem ja nista kontra tvoje ocjene te gume.

Znas kak to ide,na nekim autima je super za druge nije.

Ali njemu za Golfa mislim da je vise nego dobra

Link to comment
Share on other sites

kupio michelinke primacy hp:naughty:

 

To nema veze s navedenim gumama s početka topica :doh:

 

Poredaak po kvaliteti ti je:

1.michelin pilot sport 2

2.Potenza RE 050A

3.Goodyear F1

 

još nešto ne znam tko se osvrnuo,na Conti 3 ali guma je preloša,neki dan se malo vozio na PS2 silom prilika i kad sam se vratio na conti nisam mogao vjerovati da su tako loše!!!

samo da napomenem da se radilo o istom autu.

Link to comment
Share on other sites

evo nakon kaj sam ih jučer malo razradio,mogu samo reć da drže super.čekam kišu da vidim...kaj se tiće udobnosti hebo me pas ak auto ne prelazi udobnije preko rupa za 30% u odnosu na potenze kaj sam do sad imao

 

Sto si kupio PS2?

Link to comment
Share on other sites

Conti sport 3 u dimenziji 215/45/17 je vise nego losa guma.

 

Dolazi kao prva ugradnja na clio sportu i svi se slazemo da je guma pre pre losa.

 

Zaobici u sirokom luku.

 

 

 

nije to neka referenca jel se zna da su gume u prvo ugradnji lošije nego da ideš kupovati te iste nove u ducanu

Link to comment
Share on other sites

nije to neka referenca jel se zna da su gume u prvo ugradnji lošije nego da ideš kupovati te iste nove u ducanu

 

od kud ti to rista? Ajd ako su gume stajale al ako im je DOT oznaka samo par tjedana starija od proizvodnja auta, onda to nemrem nikak popusit. Kaj mislis da oni imaju dvije proizvodnje, jednu bolju i jednu losiju? nema sanse:no2:

Link to comment
Share on other sites

od kud ti to rista? Ajd ako su gume stajale al ako im je DOT oznaka samo par tjedana starija od proizvodnja auta, onda to nemrem nikak popusit. Kaj mislis da oni imaju dvije proizvodnje, jednu bolju i jednu losiju? nema sanse:no2:

 

meni je tak par vulkanizera reklo i neki ljudi kaj prodaju aute.. lažu oni lažem ja

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...