Jump to content

gume preporuka


Recommended Posts

imao sam svakakvih guma..od toya,pirellija,baruma,wanlija,bridgestonea,contija...

 

vrijedi pravilo kolko para tolko muzike,skuplja guma se osječa i u vožnji da je skuplja.mogu samo reći da su sva ona green contact,energysaver i sl sranja smrt.kao štede gorivo ali po kiši ne štede živce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Cak bi mi imalo i logike da tvornice narucuju jeftinije gume od proizvodjaca tako da im cijena auta u prizvodnji bude sto manja ali tko to moze dokazati.

 

o tome se i radi,pogotovo jer su velike kolicine i oni tu uštede gro love .. al nema veze

Link to comment
Share on other sites

moja iskustva u usporedbi re050 i contia 3 idu na stranu re050 (225,45,17),vozio jedne pa sad vozim druge i mogu reć da po novom asfaltu su tu negdi,ali po glatkom je re050 bolja,ali je conti malo udobniji nema tvrde bočnice kao 050,zato sam ih i uzeo.ali su mi se conti dosta brzo potrošile,pa ću slijedeće uzeti pilotuše. a po kiši mi se čini da su li- la. ma tu su negdi po meni conti 3 i 050.ono vidit koje se mogu dobiti povoljnije,pa te uzeti

Link to comment
Share on other sites

Ajde da i ja ne otvaram novi topic, moje su gume isto na izdisaju i moram mijenjat

 

Radi se o 225/40/18

 

U igri su:

Michelin pilot sport

Dunlop Sport MAX-TT

Bridgestone RE050A

 

PO gume cu u SLO, ajmo sad koje uzet!?

Sad su na autu Dunlop Sport maxx tvorničke i nisu bile lose, ali su pokojne

Link to comment
Share on other sites

Conti sport 3 u dimenziji 215/45/17 je vise nego losa guma.

 

Dolazi kao prva ugradnja na clio sportu i svi se slazemo da je guma pre pre losa.

 

Zaobici u sirokom luku.

 

Imao sam i Conti sport 2 u 225/40/18 i tek kad sam presao na Potenzu RE 050A sam skuzio kolko je Conti losija guma.

 

sve ok, mozda je do quattro pogona, ne znam.. Kad malo razmislim, s takvim pogonom niti mozes za neku gumu rec da je losa.

 

ja ti velim moja i iskustva nas jos nekoliko sa FWD autima i guma je stvarno losa, odnosno, osjetno losija od konkurencije.

 

 

 

POTPIS na gore navedeno...

 

 

 

Moja preporuka - Potenza 050A :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ajde da i ja ne otvaram novi topic, moje su gume isto na izdisaju i moram mijenjat

 

Radi se o 225/40/18

 

U igri su:

Michelin pilot sport

Dunlop Sport MAX-TT

Bridgestone RE050A

 

PO gume cu u SLO, ajmo sad koje uzet!?

Sad su na autu Dunlop Sport maxx tvorničke i nisu bile lose, ali su pokojne

 

pilot sport samo....

 

Od navedenih pilot sport 2,vjerojatno je i goran mislio na dvojku:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...