Jump to content

Osigurači


Recommended Posts

Moguće da ću sad izazvat svakakvu sprdnju, al moram pitat. Jel postoje bolji i lošiji osigurači?

 

Naime, silovao sam trubu nakon tekme HR ENG i krepala je. Jedan fini mladi gospodin koji radi u Zubaku mi nije htio uzet lovu za nove trube pa sam usput u nekom uradi sam kupio osigurace, promjenio i to je radilo okruglo 2 dana (jedno trubljenje) i sad vidim da je osigurac opet otisao. 

 

Da li je to zbog đubrex osigurača i da li uopće postoje bolji i lošiji?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xman said:

Moguće da ću sad izazvat svakakvu sprdnju, al moram pitat. Jel postoje bolji i lošiji osigurači?

 

Naime, silovao sam trubu nakon tekme HR ENG i krepala je. Jedan fini mladi gospodin koji radi u Zubaku mi nije htio uzet lovu za nove trube pa sam usput u nekom uradi sam kupio osigurace, promjenio i to je radilo okruglo 2 dana (jedno trubljenje) i sad vidim da je osigurac opet otisao. 

 

Da li je to zbog đubrex osigurača i da li uopće postoje bolji i lošiji?

 

Nikad mi se to nije dogodilo. Uzeo si osigurac ispravne amperaze? Moguce da truba iz nekog razloga vuce vise struje nego prije. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Xman said:

Moguće da ću sad izazvat svakakvu sprdnju, al moram pitat. Jel postoje bolji i lošiji osigurači?

 

Naime, silovao sam trubu nakon tekme HR ENG i krepala je. Jedan fini mladi gospodin koji radi u Zubaku mi nije htio uzet lovu za nove trube pa sam usput u nekom uradi sam kupio osigurace, promjenio i to je radilo okruglo 2 dana (jedno trubljenje) i sad vidim da je osigurac opet otisao. 

 

Da li je to zbog đubrex osigurača i da li uopće postoje bolji i lošiji?

IDENTIČNA situacija mi se dogodila, jebe me kaj ne znam koja truba je krepala, jer stavio novi 10A osigurač (crveni, ne znam kako je kod tebe plavi 15A), jednom potrubio i ista stvar. I zaključio da je jedna od trubi krepala...

Bar znam da nisam jedini kojemu je tu noć krepala, VW se iskazao :D

 

Pliz javi kad riješiš, da znam što mene čeka, tnx :)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juicy said:

IDENTIČNA situacija mi se dogodila, jebe me kaj ne znam koja truba je krepala, jer stavio novi 10A osigurač (crveni, ne znam kako je kod tebe plavi 15A), jednom potrubio i ista stvar. I zaključio da je jedna od trubi krepala...

Bar znam da nisam jedini kojemu je tu noć krepala, VW se iskazao :D

 

Pliz javi kad riješiš, da znam što mene čeka, tnx :)

 

Shema osiguraca koju mi je Bajk poslao uopce ne izgleda ni slicno kod mene na autu, ni onaj kod motora ni onaj ispod volana. Pa sam krenuo vadit jednog po jednog dok nisam dosao do izgorenog, njega promjenio i radilo je. Sad sam ga opet promjenio i za sad radi al malo kilavo, tako da vjerojatno jedna od dvije trube ne radi.

2 minutes ago, Lovrek said:

meni je krepala jedna nakon 3 mjeseca, a sada nakon 2 godine druga... kaj moguce da su isto samo osiguraci u pitanju?

 

sigurno je moguce, a i lako to provjeris, mozda je samo osigurac.

Link to comment
Share on other sites

Neću previše u offtopic, ali da, jebeno da.. Neki dan blicam nekoj 'Rvatini sa BiH regama kod MSU-a dobrih 10 sekundi (zeleno je bilo da se razumijemo), izađem van iz auta (ko za kurac, bili sami, pa nije imao tko iza mene potrubit), vidi da sam izašao iz auta, krene, vraćam se u auto, on opet stane, i tako 2 puta..

 

Onda sam bio primoran upotrijebit svih silnih 110 mazgi da ga stignem i objasnim da se nalazi u civilizaciji..

 

All in all, mijenjam auto, fuck this, fale konji :D

Edited by Juicy
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Juicy said:

Neću previše u offtopic, ali da, jebeno da.. Neki dan blicam nekoj 'Rvatini sa BiH regama kod MSU-a dobrih 10 sekundi (zeleno je bilo da se razumijemo), izađem van iz auta (ko za kurac, bili sami, pa nije imao tko iza mene potrubit), vidi da sam izašao iz auta, krene, vraćam se u auto, on opet stane, i tako 2 puta..

 

Onda sam bio primoran upotrijebit svih silnih 110 mazgi da ga stignem i objasnim da se nalazi u civilizaciji..

 

All in all, mijenjam auto, fuck this, fale konji :D

 

imao sam identican slucaj al bez izlazenja iz auta. Lik me 3 smjene semafora jebao, neki dostavnjak a izasao je iz sporedne i tak mi se stao da ga nisam mogao obići a ne gleda u jebeni semafor lik ili je totalni retard.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...