Jump to content

Zamjena xenon žarulje


Recommended Posts

U 95% slučajeva je D1S žarulja jer na sebi ima ignitor koji s vremenom krepa, što od paljenja auta dok se sama žarulja pali, što od prekomjernog paljenja i gašenja žarulja. U onih 5% slučajeva je balast ili preslabi akumulator koji ne može dati dovoljno struje balastu da zapali plin. Uglavnom Stile, imam ja i balast pa kad se već skida far, ako je balast u pitanju, možemo i njega zamijeniti. Akumulatore ne držim ?

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Hoćeš reći da je moguće da je žarulja samo?

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk


Kako su moji farovi rađeni kod Jensa - poslao sam mu video na whatsapp i rekao je da je žarulja. Naručio od njega dvije nove i kad stignu javim ti jel pogodio
;)

Prije toga se nekoliko puta nije upalila iz prve nego bi morao ponoviti i onda bi upalila.
Link to comment
Share on other sites

Kako su moji farovi rađeni kod Jensa - poslao sam mu video na whatsapp i rekao je da je žarulja. Naručio od njega dvije nove i kad stignu javim ti jel pogodio
wink.png

Prije toga se nekoliko puta nije upalila iz prve nego bi morao ponoviti i onda bi upalila.
Imaš li broj od Jensa? Ne javlja se na PP, a trebam ga nešto.
Thanks.

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Update: Mario odradio vrhunski posao, Xenonke 5500K svijetle puno jače u odnosu na tvorničke koje su izgurale 9 godina.
Međutim, tjedan dana nakon ugradnje, opet mi se u vožnji gasi lijeva xenonka. Sad je već pitanje da li je do balasta.
Skup je ovo sport...

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...