Jump to content

Michelin Pilot Exalto PE2 vs F1 GSD3


Recommended Posts

 

A što se tiče ocjene. Gle, F1 je poznata po tome da dugo traje... Guma koja se ne raspadne za jednu sezonu ne može dobro držati... NS2 za sada jebeno drži, na očigled se troši... Da bi držalo mora se trošiti... Svaki jači start, plavi dim izlazi iz gume... Koliko će dugo držati, neznam. No radije u jednom intervalu izmjene (šta ti ja znam 2 sezone, jedna sezona, ovisno koliko ih trošiš) kupiti 4 nove kineske gume ns2, nego 2 nove kineske gy f1 gume... :D

 

koliko je cijena tog smeća u 195/50/15, 210kn/kom, pa da je jeftinija za duplo od GY F1???

Link to comment
Share on other sites

ja san se dosta raspitiva o njoj....govore da je dobra i po kisi, ali da joj je mana sta se izrazito brzo trosi..

 

To nije mana... mana je što je nema u dimenziji koja meni treba...

 

Ne možeš imati gumu koja odlično drži a traje 16 godina! :doh::drink:

Link to comment
Share on other sites

To nije mana... mana je što je nema u dimenziji koja meni treba...

 

Ne možeš imati gumu koja odlično drži a traje 16 godina! :doh::drink:

 

 

oprosti, ali ako mi gume ne mogu izdrzat dvi sezone (cca 20tkm) vise manje normalne voznje (znaci ne ganjanja od semafora do semafora svaki dan) onda da, to joj je mana;)

Link to comment
Share on other sites

oprosti, ali ako mi gume ne mogu izdrzat dvi sezone (cca 20tkm) vise manje normalne voznje (znaci ne ganjanja od semafora do semafora svaki dan) onda da, to joj je mana;)

 

Ako ti guma treba izdržati 2 sezone onda uzmeš neku gumu koja traje poput GY F1 ili PE2 ili neku drugu...

 

A R1R nije guma koja će trajati, nego koja će držati. Slick za svaki dan... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...