Jump to content

Michelin Pilot Exalto PE2 vs F1 GSD3


Recommended Posts

Nesto se ljudi zale u zadnje vrijeme da je pala kvaliteta ultrapopularnih F1 GSD3, problemi s navodno losijim ne-njemackim varijantama, pa sam isao gledati moguce alternative u 195/50/15. Ima li netko iskustva s Pilot Exalto PE2? Neka druga preporuka?

Link to comment
Share on other sites

Nesto se ljudi zale u zadnje vrijeme da je pala kvaliteta ultrapopularnih F1 GSD3, problemi s navodno losijim ne-njemackim varijantama, pa sam isao gledati moguce alternative u 195/50/15. Ima li netko iskustva s Pilot Exalto PE2? Neka druga preporuka?

 

Ispod 225 su sve kineske GSD3

Ja sam imam na autu sve 4 nove GSD3 215 i made in china su -- A ZNAS KAK SE JA VOZIM (LOL:lol:)

 

Al razlika je vidljiva cak na oko a na dodir definitivna - germany su mekše i 'gumastije' brže se troše i vjerujem imaju bolji grip,,

Bojo sam se te Kine pa sam kupio 2 po 2 ali pokazale su se dobre i za kišu i suho

Edited by Lacko
Link to comment
Share on other sites

Ispod 225 su sve kineske GSD3

Ja sam imam na autu sve 4 nove GSD3 215 i made in china su -- A ZNAS KAK SE JA VOZIM (LOL:lol:)

 

Al razlika je vidljiva cak na oko a na dodir definitivna - germany su mekše i 'gumastije' brže se troše i vjerujem imaju bolji grip,,

Bojo sam se te Kine pa sam kupio 2 po 2 ali pokazale su se dobre i za kišu i suho

 

ja imam gsd3 195 i made in germany su :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

evo imat ću direktnu usporedbu F1 made in germany i made in china.

 

kupio prošlo ljeto 4x GY Eagle F1 made in germany.

 

pred zimu sam prošao odmah nakon saobraćajke po bolonji i zrezo stražnju desnu na dijelove golfa koji je išupao stup javne rasvjete.

 

sad nigdje nisam našao gy eagle f1 made in germany, tak da sam na kraju kupio jednu made in china.

 

ćemo da vidimo, valjda ne bu problema :S

Link to comment
Share on other sites

lacko ne lupaj gluposti ..

ja imam 195 50 15 made in germany

imao pilotice i sad f1 .. meni f1 bolje ..

 

Moje su također Švabija sve do sada bile u toj dimenziji i prezadovoljan, trenutno imam 195/45/15 i za njih također same pohvale. Dok recimo kolega IgoRR s foruma ima 17 kupljene u SLO i čajna je proizvodnja te veli da baš nije nešto zadovoljan...

 

2 msporis: Ak na zadnjoj desnoj gumi osjetiš razliku da je guma iz Kine onda si stvarno virtuoz :lol:

Edited by Mark
Link to comment
Share on other sites

ispravak netočnog navoda, možete brisat gornje postove.

 

lik mi je jučer dostavio gumu, i ipak je Made in Germany

 

ak će nekom trebat, javite da vam dam broj od lika, ima GY Eagle F1 420 kn /kom , i još su Made in Germany

 

stari za svoj auto uzeo Dunlop StreetResponse , 390kn kom (185/65/15)

Link to comment
Share on other sites

ispravak netočnog navoda, možete brisat gornje postove.

 

lik mi je jučer dostavio gumu, i ipak je Made in Germany

 

ak će nekom trebat, javite da vam dam broj od lika, ima GY Eagle F1 420 kn /kom , i još su Made in Germany

 

stari za svoj auto uzeo Dunlop StreetResponse , 390kn kom (185/65/15)

 

Ajde molim te daj broj.. Meni bi trebalo :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

jel ima netko iskustva sa toyo r1r?? usporeda njih sa PE2 i GSD3??

 

citam nesto o njima i vidim da se svrstavaju pod "polu slik" gume, a ja se namjeravan vozit svaki dan na njima pa me brine kisa i to..... jos cujem i da se brzo trose, da su dosta mekane....

Link to comment
Share on other sites

a ja u subotu namontirao GY Eagle F1 made in germany.

 

I ja se začudio, jer mi je čak i frajer koji ih prodaje reko da će mi nabavit tu gumu za 420kn al da će bit made in china... i dofura lik, uzme 420kn a ja kasnije čitam i piše na njoj Made in Germany :D

 

reko još bolje :D

Link to comment
Share on other sites

Jbt brzo tošenje više... svi to govore

 

Ugl. nisu polu slik gume nijedne od navedenih ;)

 

Imao sam T1R a sad imam F1 GSD3... Fi je bolji na kiši, Toyo na suhom. Kako se voziš tako se i troši jbg. Ako ćeš jurit češće ćeš mjenjat gume.

 

Moja preporuke T1R

 

2 Pješak VD... ja imam Đirmani :P

Link to comment
Share on other sites

apropo trošenja, ja prošle godine zamjenio svoje gsd2 dot 02

 

gume su kupljene s felgama 2006, i od 06 do 09 napravile 45 000km na mom autu a pitaj boga koliko prije toga kod prijašnjeg vlasnika

 

jest da moj auto ima moćnih 75ks pa i ne može baš lako sjebat gume, al vjerujte ja ih nisam baš lagano vozio, pa su opet napravile bar 60 000km...

Link to comment
Share on other sites

Jbt brzo tošenje više... svi to govore

 

Ugl. nisu polu slik gume nijedne od navedenih ;)

 

Imao sam T1R a sad imam F1 GSD3... Fi je bolji na kiši, Toyo na suhom. Kako se voziš tako se i troši jbg. Ako ćeš jurit češće ćeš mjenjat gume.

 

Moja preporuke T1R

 

2 Pješak VD... ja imam Đirmani :P

 

 

citaj bolje....ja san pita za R1R;)

 

znaci ove

11ifvk5.jpg

Link to comment
Share on other sites

inače, nankang ns2 je kopija gy f1 gume... Tako da je po meni kupio ti kinesku gy f1 ili upola jeftiniju ns2, isti drek... Čak štoviše navodno se ns2 puno brže dere, što bi značilo da je i mekša i bolje drži... Start na toplome, guma svaki puta ide u plavi dim... :D To bi značilo jelte da je meka.. :lol:

 

No IMHO, PE2 ima bolju šaru od F1, i sad ako su jednako mekane, ja bi onda radije PE2...

 

A o R1R možeš samo sanjati da ćeš ju negdje naći.. :lol:

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

inače, nankang ns2 je kopija gy f1 gume... Tako da je po meni kupio ti kinesku gy f1 ili upola jeftiniju ns2, isti drek... Čak štoviše navodno se ns2 puno brže dere, što bi značilo da je i mekša i bolje drži... Start na toplome, guma svaki puta ide u plavi dim... :D To bi značilo jelte da je meka.. :lol:

sve sta ti kupis je neka jebena kopija koja je bolja od orginala...da je meni znat odakle ti to sve vuces majko Bozija....

Link to comment
Share on other sites

sve sta ti kupis je neka jebena kopija koja je bolja od orginala...da je meni znat odakle ti to sve vuces majko Bozija....

 

Ta F1 šara je stara šara i svi ju polako kopiraju... To je old news... No novi tip šare kao što ima PE2, pzero nero, itd, je daleko bolja za suho, za start, jer je veća kontaktna površina gume i podloge..

 

A sad ti možeš pisati kakve god hoćeš teorije i šta ti ja znam... Ja tvoje postove i iskustva ne komentiram.... A znam što vidim, a vidim šaru kao na GY F1, kao na BFG, itd...

 

Asimetric je nešto drugo... No pričamo o staroj gsd3 F1 šari... :drink:

 

A što se tiče ocjene. Gle, F1 je poznata po tome da dugo traje... Guma koja se ne raspadne za jednu sezonu ne može dobro držati... NS2 za sada jebeno drži, na očigled se troši... Da bi držalo mora se trošiti... Svaki jači start, plavi dim izlazi iz gume... Koliko će dugo držati, neznam. No radije u jednom intervalu izmjene (šta ti ja znam 2 sezone, jedna sezona, ovisno koliko ih trošiš) kupiti 4 nove kineske gume ns2, nego 2 nove kineske gy f1 gume... :D

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...