Jump to content

Što bi moglo biti?


Recommended Posts

Ja ne znam za AdBlue, kad se nalije tank range je 25.000km, kad auto radi regeneraciju pojma nemam, ovo je prvi dpf za kojeg ne znam da ga imam. Audi je smrdio po spaljenoj plastici i vrtio ventilator na max još 10min od gašenja auta, svaki put sam sa strahom pogledavao da se nije zapalilo nešto...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam za AdBlue, kad se nalije tank range je 25.000km, kad auto radi regeneraciju pojma nemam, ovo je prvi dpf za kojeg ne znam da ga imam. Audi je smrdio po spaljenoj plastici i vrtio ventilator na max još 10min od gašenja auta, svaki put sam sa strahom pogledavao da se nije zapalilo nešto...
Ti imas adblue?
Ovaj moj nema AB a Euro 6 je, my2018. Ocekivao sam da ga ima al nema :)
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, BM0021 said:

Jep, 3.0 EU6 ga ima. I jako sam zadovoljan, uopće ne znam da imam dpf...

Me2... 

 

Na staroj petici se primijetilo po mirisu da odrađuje itd, smrdit je znalo iza auta. Ovdje sad s AdBlue apsolutno ništa, 7mj i 16000km samo sam 1 put natočio 9.5l AdBlue tekućine i sad mi fali ravno 7l, apsolutno neprimjetna regeneracija (ako je opće i bilo stvarno se nis ne kuži) i minimalna potrošnja. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je najgore na A4 bilo, ugasiš auto a ventilator punih 10min dere na max i smrdi po plastici spaljenoj da sam doslovno svaki put pogledavao kroz prozor da nebi ugledao dim... A imao je adblue isto. Kladim se da će to sve pocrkavati na njemu prije 100 tisuća, na tiguanu se da 80 sve zaštopalo i sasulo.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, TomiTraktor said:

Jesi siguran da tvoj nije MY2019 ako je friski?

 

Kod mene ni je primjetis da dpf radi uopce tako da ne vidis razliku

 

 

A neam pojma, proizveden je 2018, isporučen u siječnju. Mislio sam da je MY2018 samim time što je proizveden u 2018, a da je MY2019 ovaj novi model

 

al uglavnom ima AdBlue, lepi plavi poklopac odmah do poklopca za gorivo

 

Link to comment
Share on other sites

 
A neam pojma, proizveden je 2018, isporučen u siječnju. Mislio sam da je MY2018 samim time što je proizveden u 2018, a da je MY2019 ovaj novi model
 
al uglavnom ima AdBlue, lepi plavi poklopac odmah do poklopca za gorivo
 
To ti je MY2019.
Mislim da se negdje iza ljeta mijenja modelska godina
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, BM0021 said:

dpf bez toga je 5x lošiji i kratkotrajniji sistem :P 

 

rekao bi da ovisi od auta do auta... moj Focus ima 147 kkm i nikakvih problema.... regeneraciju ni neznam kad odradi... jedno 5 puta godišnje ostane ventilator, ali to je na 1. brzini pa se jedva čuje..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...