Jump to content

Leakdown test u Zagrebu ili okolici


squizl

Recommended Posts

Znači nakon što sam neuspješno kontaktirao bar 10 servisa oko ovog od kojih neki jednostavno nemaju alat, a drugi nikad nisu čuli za to pitam vas Crotuned forume.

 

Dakle, znate li gdje se u Zagrebu ili okolici može na autu napraviti leakdown test motora, odnosno test propusnosti cilindara na materinjem nam jeziku? Kad bi ista radnja još imala dobru endoskop kameru to bi bilo zaista divno.

 

Ako netko ima u kućnoj radinosti to, nudim novce, pive, ćevape, prvo dijete i joker zovi na milijunašu. Tnx!

Link to comment
Share on other sites

Znači nakon što sam neuspješno kontaktirao bar 10 servisa oko ovog od kojih neki jednostavno nemaju alat, a drugi nikad nisu čuli za to pitam vas Crotuned forume.
 
Dakle, znate li gdje se u Zagrebu ili okolici može na autu napraviti leakdown test motora, odnosno test propusnosti cilindara na materinjem nam jeziku? Kad bi ista radnja još imala dobru endoskop kameru to bi bilo zaista divno.
 
Ako netko ima u kućnoj radinosti to, nudim novce, pive, ćevape, prvo dijete i joker zovi na milijunašu. Tnx!
Cek, jel to test kompresije?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ne znam gdje ni koliko novaca

 

ako ovo napraviš onda ne trebaš mjerit kompresiju, ovo je pouzdanije 

npr. ako mjeriš kompresiju na autu kojem su mrtve uljne karike, ulje može završiti iznad klipa i dignuti vrijednost mjerenja  

 

 

Link to comment
Share on other sites

[mention=104]Jopa[/mention], nije uopće hića. Mogu te pingati onda krajem sljedećeg tjedna pa se lako dogovorimo? Evo možemo [mention=1139]Pedja[/mention] i ja čoporativno :)
Moze

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...