Jump to content

Usisavac za auto prijedlozi


Recommended Posts

Trazim neki kvalitetniji hobby usisavac za garazu sa kojim bi mogao kvalitetno usisati aute. Ovi usisavaci po rucnim praonama su stvarno uzas i nema smisla na to trositi vrijeme i novac, a cesto su zmazaniji od mojih tepiha, plus koliko kovanica usisam, otplatio sam bar jedan usisavac ?

 

Eventualno ako ima neka kombinacija i ovisno o cijeni, razmisljao bi o mokro/suhom, odnosno sa posudom umjesto vrecice. Dakle trazim neki malo jaci usisavac na 220V, niposto ne profesionalne alate za usisavanje auta. 

 

Hvala na prijedlozima.

Link to comment
Share on other sites

nema nikakve posebne filozofije oko izbora usisavača jedino što bi bilo dobro da uzmeš neki koji može usisavat vodu, jer ga onda možeš koristiti i za kemijsko čišćenje. I uzmeš što jači, ali pri tome ne gledaj previše potrošnju nego usisnu snagu, jer između dva usisavača od kojih je jedan npr 2000W drugi 1500W, ne mora značiti da je ovaj prvi jači, to samo znači da više struje troši, a u biti mogu imati istu usisnu snagu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Dižem temu iz mrtvih

 

trebam usisavač jer moj Karcher nakon 3 godine je na izdisaju (prešao sam autom preko crijeva pa je stisnuto i čim je neki komad odmah se zaštopa crijevo, i motor je jako počeo brujati vjerojatno neki lager a u servisu vele da je novi motor oko 1000 kn i crijevo 1500 pa se ne isplati popravak barem ne u servisu, možda nekog nađem da popravi motor (lager) i dobar bude za mokro usisavanje onda nema komada koji bi zaštopali crijevo

 

e sad dali uzeti opet novi se4002 (čisti se 3-5 auta tjedno detaljno) ili možda ovaj https://www.elipso.hr/mali-kucanski/usisavaci/KARCHER-WD-4-CAR/ za suho i s vremenom bi uzeo neki bolji za kemijsko čišženje puzzi ili nešto slično

kod ovog mi se sviđa kaj je sad akcija 5 godina garancije ak to zdura super

nije neka lova limit ali ono do nekihh 2000kn

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako ces ic na usisavac za kemijsko tj ekstraktor moja preporuka je Bent Job a ne puzzi.

Par prednosti , veca kolicna ciste vode , veca kolicina prljave vode ( duplo)
Lakse čišćenje , odvojiva posuda za čistu vodu.
Debelo jeftiniji rezervni dijelovi...itd itd

Jednostavno daleko bolji stroj nego npr puzzi 8/1

https://ph-detailing.hr/proizvod/bent-excellent-job-ms/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...