Jump to content

All season gume


Recommended Posts

Posto mama sve vise smajnuje kilometrazu i vozi samo po gradu odlucila je preci na all season gume, ja nemam nikakvih iskustava s time, pa ako netko ima neki dobar savjet za best buy bio bih jako zahvalan

 

Ono sto se trazi je da je guma sigurna u svim uvjetima, znaci ako malo vise buci, trosi se..... nije toliko bitno samo da je ok po kisi i ono malo snijega u Zg-u

 

Auto za koji se gleda je Toyota Yaris a dimenzija 175/64 R14

Link to comment
Share on other sites

Moja preporuka DUNLOP 185/65 R15 SPORT ALL SEASON 92H XL

 

Solidne po kisi, suho je svaka guma dobra, ne trosi se brzo, snijeg i led nije neka luudnica, ali te nece ostaviti na nekim prosjecnim uvjetima. Za gradski auto odlicna. Za putovanja tipa autocesta i obilaznica, zna biti tricky ako ides prvi po snijegu i ledu, ali tko se vozi po takvim uvjetima, kupujes zimnjacu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, File said:

Posto mama sve vise smajnuje kilometrazu i vozi samo po gradu odlucila je preci na all season gume, ja nemam nikakvih iskustava s time, pa ako netko ima neki dobar savjet za best buy bio bih jako zahvalan

 

Ono sto se trazi je da je guma sigurna u svim uvjetima, znaci ako malo vise buci, trosi se..... nije toliko bitno samo da je ok po kisi i ono malo snijega u Zg-u

 

Auto za koji se gleda je Toyota Yaris a dimenzija 175/64 R14

 

 

vidi ako mozes nac All weather.

Moraju radit 10% bolje od all seasona po zimi

Mi smo imali jako dobra iskustva sa Toyo Celsius

Toyo Celsius ️ 185/55 R16 - Reviews and tests 2021 - theTireLab.com

https://tirereviewsandmore.com/toyo-celsius-review/

Edited by Kegalj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...