Jump to content

Hagerty


Recommended Posts

Dobra ideja sloziti ovdje kolekciju sa Hagertya, brutalan kanal. Doduse meni sve sto Cammisa takne  postaje zlato.

 

Ikone su mi top prica, a od ovih gore video o 2000GT mi je do jajca, koliko zanimljivosti taj tauto krije. Ne sto imam Toyotu vec jer je auto show.

 

I US E36 je top prica, kako ih je lijepo usporedio.

 

Sta ti se cini Lucid? Ovako u videu i s njegovim dojmom mi auto ima dosta tezine. Ne cini mi se mlacenje prazne slame kako to kod strujica nekako ispada. 

 

Uh i video o Gullwingu, die beste oder nichs... Kakve glave su tad rokale u Mercu, nije ni cudo sta je uklesan u kamen ko brand s takvom povjesti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2022 at 9:28 AM, DarioCarArt said:

Sta ti se cini Lucid? Ovako u videu i s njegovim dojmom mi auto ima dosta tezine. Ne cini mi se mlacenje prazne slame kako to kod strujica nekako ispada. 

 

Sa svojih 2360 kg tezak je kao C2/Nevera. Iz videa se na prvu cini kvalitetnije napravljen od Tesle model S koja kosta milijun kuna, a koju u testovima usporedjuju s predprodukcijskim Yugom 45. S obzirom na hiperprodukciju raznoraznih elektricnih modela (vjerojatno samo Kina ima barem stotinjak raznih modela koje ni ne znam nabrojati), bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sve to prodavati.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...