Jump to content

Detailing Rijeka


Recommended Posts

Tko se bavi detailingom na području Rijeke?

Preporuke, prijedlozi, savjeti i iskustva dobrodošli. Također i preporuke koga radije zaobići.

 

Ja sam čuo jedino za Lauru na Viškovu, pa ako je netko bio kod nje bio bih zahvalan da podijeli svoje iskustvo.

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, gandi said:

Tko se bavi detailingom na području Rijeke?

Preporuke, prijedlozi, savjeti i iskustva dobrodošli. Također i preporuke koga radije zaobići.

 

Ja sam čuo jedino za Lauru na Viškovu, pa ako je netko bio kod nje bio bih zahvalan da podijeli svoje iskustvo.

 

 

Sta tocno zelis odradit ? 

 

Ima jedan decko sta se godinama time bavi u fushu, mogu ti inbox poslat broj, meni je 3 motora odradio i forumasu Vladi odradjuje aute kad je ovdje na godisnjem i jos nekoliko prijatelja odveze njemu i svi budu zadovoljni. (Permani) 

Imas AMA detailing na Viskovu.... ok radi, vidio sam neke aute sta je radio i nema se sta prigovorit. (iznad Jeansa) 

Fortuna detailing Grobnik - isto cuo od neke Reno ekipe da je ok, nisam vidio aute koje je polirao. (Drazice) 

Alex Boni - koliko kuzim on sad drzi Le-monde, decko dobro polira i radio je prije u iWashu i dole u Ruzicevoj onaj veliki detailing sta se zatvorio (zaboravio sam ime). 

Lauru bi smatrao za iskomercijaliziranog (tik-tok) detailera kojemu je core business pranje autokucama aute za preprodaju i sponozirirane objave na drustevenim mrezama, jedan frend joj vozi auto na odrzavanje, on je zadovoljan tamo, ali ja osobno joj ne bi dao aute na poliranje/paint korekciju. 

 

I na kraju:

Ako ti je do top posla idi kod Sajota, 45min voznje od RI... njemu vozim aute godinama, dosta ljudi na preporuku je otislo kod njega i same rijeci hvale na njega. (ali ima svoju cijenu)

 

 

Edited by Sasaa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...