Jump to content

BMW 318d 2014 troši ulje


Recommended Posts

Kupio sam dotični auto, ima 265000 km, skinuo dpf, prije skidanja je išao slabo jer je dpf bio začepljen, nakon skidanja je dignut na cca 180 KS i ide super, ali troši ulje.

Kad vozim lagano, do 140, ne troši ništa, kad dam gas ili kod ubrzavanja sa jačim gasom, dimi i troši ulje.

Kad bi vozio do Zadra 180, potrošio bi valjda litru u jednom smjeru.

Šta bi moglo biti.

Par mehanišara su rekli da su zapekle uljne karike pa troši ulje, par njih kažu da je turbina, jedan je rekao da pušta na poklopcu ventila tlak u karter....

Ispuh prema dpf-u je suh, usis od IC i iberlauf je mastan.

 

Složio bih šta ne valja, ali glupo mi je otvarati motor ako je ok ili reparirati turbinu a dobra je.

 

Moto je suh, nije mastan nigdje, ne puše na gore na čepu, možda skroz malo.

 

Dali ima netko ideju šta bi moglo biti.

 

Hvala.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pacey said:

Karike.

316d i 318d imaju problem sa tim i ajmk rec svi trose nesto ulja.

320d nema taj problem

Poslano sa mog SM-S906B koristeći Tapatalk
 

To sam čuo, ali ovo je previše.

Kao sipa kad daš gas.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, fire said:

tesko da ima 180hp ali ajde.

kod njih se cesto separator uljih para sjebe.

 

 

Zamijenio sam ga prvo. Bez promjene.

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Kas said:

To sam čuo, ali ovo je previše.

Kao sipa kad daš gas.

Sto dimi crno je do lose mape/turba/dizni 

Sa tih 180 hp kao nije mi cudo da dimi i da je egt u nebesima pa moze i nesto ulja cugnut

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Batina said:

Sto dimi crno je do lose mape/turba/dizni 

Sa tih 180 hp kao nije mi cudo da dimi i da je egt u nebesima pa moze i nesto ulja cugnut

Kod tog motora je problem sto viskotlacna pumpa ne moze dati dovoljno goriva za vise od cca 175hp. Turbo kao turbo daje 200hp lagnao. Npr ako se staviti CR pumpa od 2.0 modela onda ide na 200hp lagano.

Ali drugi problem kod tih motora je sto vecina uopce nema ispravnu pumpu i za 160hp i onda baca safe mode jer pada tlak goriva. Onda neki "tjuneri" znaju gasiti taj safe mode sto rezultira jako velikim egt-om jer se ubrizgavanje jako produljuje jer je pao tlak goriva. Pa se onda stvasta dogada.

  • Like 1
  • Samo ljubav 1
Link to comment
Share on other sites

On 18. 03. 2024. at 21:19, fire said:

Kod tog motora je problem sto viskotlacna pumpa ne moze dati dovoljno goriva za vise od cca 175hp. Turbo kao turbo daje 200hp lagnao. Npr ako se staviti CR pumpa od 2.0 modela onda ide na 200hp lagano.

Ali drugi problem kod tih motora je sto vecina uopce nema ispravnu pumpu i za 160hp i onda baca safe mode jer pada tlak goriva. Onda neki "tjuneri" znaju gasiti taj safe mode sto rezultira jako velikim egt-om jer se ubrizgavanje jako produljuje jer je pao tlak goriva. Pa se onda stvasta dogada.

 

Upravo ja slican problem imam..

F 318d n47 

Auto mi pocelo bacat u safe mode na vecim okretajima tipa u 4oj brzini(kad ga stiskam)

 

Novi filter goriva

Novi regulator na railu

Regulator na pumpi pogledan nema spene..

 

Auto je mapiran..bilo sve ok, sad poceo zezat..

 

Zvuci kao ovo sto kazes

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pacey said:

 

Upravo ja slican problem imam..

F 318d n47 

Auto mi pocelo bacat u safe mode na vecim okretajima tipa u 4oj brzini(kad ga stiskam)

 

Novi filter goriva

Novi regulator na railu

Regulator na pumpi pogledan nema spene..

 

Auto je mapiran..bilo sve ok, sad poceo zezat..

 

Zvuci kao ovo sto kazes

Ako se na vreme popravi pumpa(nova) onda treba samo pumpa i filteri.

Ako se ceka, onda ce spena ubiti i dizne. Onda je popravak 2-3kE. Vrlo cest problem na bmw.

obicno pocne  bacati safe mode oko 3500-3800rpm.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, fire said:

Ako se na vreme popravi pumpa(nova) onda treba samo pumpa i filteri.

Ako se ceka, onda ce spena ubiti i dizne. Onda je popravak 2-3kE. Vrlo cest problem na bmw.

obicno pocne  bacati safe mode oko 3500-3800rpm.

Nije za vidit da imam spene na regulatoru od pumpe. Tj nema je..

 

Auto fino pali i radi 1 2 3 brzina ne baca safe mode

 

4a baca nekad na 3200..a nekad na 4600

Glupo receno kako koji dan

.....

 

Sutra sam dogovorio za probu posudit regulator na pumpi i zasarafit..pa ako nije to onda cu uzet novu pumpu, tj dat ga majstoru nek rijesi sto god da je

 

 

Hvala na savjetu :)

 

 

Btw samo jednu gresku na railu baca

247500

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, fire said:

da, to je taj problem. Cim prije rjesavat problem, jer ce sigurno zavrsiti s spenom u injektorima.

Promjenio sam regulator na pumpi i dalje zeza.

 

Al spene nema nigdje za vidit..

 

Ekipa iz driver wisha tvrdi da je mapa losa i da je to problem.

Ja sam skeptican

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, pacey said:

Promjenio sam regulator na pumpi i dalje zeza.

 

Al spene nema nigdje za vidit..

 

Ekipa iz driver wisha tvrdi da je mapa losa i da je to problem.

Ja sam skeptican

moze biti i do mape, ako mapa trazi vise goriva za od 175hp pocinjem padat tlak.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fire said:

moze biti i do mape, ako mapa trazi vise goriva za od 175hp pocinjem padat tlak.

 

Sutra cu bit pametniji...iako navodno je mapiran 2022 i nije imao problema do sada..

 

Meni kao da je poceo problem sa toplinom

Ovo su greskeadb6ed168d50edb436c298bf8de2b2d7.jpg

Poslano sa mog SM-S906B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Red je da javim

Auto je mapiran ponovno..ne baca ga u safe mode..ne dimi vise nista(na pogled u retrovizor je prije dimio u visim okretajima jako- po meni ruzno za vidit).

Vmax 230kmh(nije bitno), al neki orjentir.
Uglavnom zadovoljan sam, nadam se(vjerujem) da je problem rijesen, jer sam ga testirao 250km svakakvog opterecivanja..

Poslano sa mog SM-S906B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Rybak said:

A di si ga sad chipao?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Bila je mapa iz pule od nekog mapera...takav sam uzeo i auto je ajmo rec u visim okretajima jako dimio(za mene krknaluk)

 

Chipan je kod driver wisha..Tomislav Gavran.

 

Jedini se ponudio da će to riješit..na osnovu grešaka je zaključio da mapa ne valja..pregledom stare mape(sad ako sam dobro čuo gorivo je dodano 9% meni to niš ne znači..pa nisam ni skuzio dobro) al to se ne radi valjda..

 

Uglavnom nema dima više i ide fino zdravo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moj je chipan u sedoxu, sve je bilo super neko vrijeme, i prilikom puta na more, poslje izlaska za ogulin brijem je ona velika uzbrdica na a1, i tu sam ga stisnuo bio da preteknem neki auto, i auto je otišao u safe mode... na ekranu je pisalo drivetrain malfunction.. spojio carly očitao isto ovu grešku 247500. Zgasio auto, ovo se poništilo, na carlyu nije više bilo greške, ali auto kao da više ne ide kao prije.

U gradu mi se to nikad nije desilo, isključivo kad idem na more, znači samo na većoj temp i brzini.
Auto ne dimi ni malo.

Bio kod dva 'majstora' svatko ima glupe teorije, koje meni ne drže vodu nikako.




Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Moj je chipan u sedoxu, sve je bilo super neko vrijeme, i prilikom puta na more, poslje izlaska za ogulin brijem je ona velika uzbrdica na a1, i tu sam ga stisnuo bio da preteknem neki auto, i auto je otišao u safe mode... na ekranu je pisalo drivetrain malfunction.. spojio carly očitao isto ovu grešku 247500. Zgasio auto, ovo se poništilo, na carlyu nije više bilo greške, ali auto kao da više ne ide kao prije.

U gradu mi se to nikad nije desilo, isključivo kad idem na more, znači samo na većoj temp i brzini.
Auto ne dimi ni malo.

Bio kod dva 'majstora' svatko ima glupe teorije, koje meni ne drže vodu nikako.




Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Identicno..

Nece ti po gradu bacit safe mode..
1 2 3..

Al vise brzine..tu hoce
Probaj na obilaznicu pa ga tjerat 4 brzina u visoke okretaje(moj je znao tek na 4600 700 bacit safe mode) ali i na 3200

Ja sam jucer svoga bas optereciva..6 brzina..brdo 180 190 on ubrzava..
Sve ok



Poslano sa mog SM-S906B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam malo jučer isprobavao, uglavnom, na mjestu kad dam gas, skoro nema dima ništa, dok kad ubrzava sa jačim gasom se iza vidi plavi dim.

 

Dali je to turbina ili nešto treće?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam malo jučer isprobavao, uglavnom, na mjestu kad dam gas, skoro nema dima ništa, dok kad ubrzava sa jačim gasom se iza vidi plavi dim.
 
Dali je to turbina ili nešto treće?
Crni dim gorivo
Bijeli dim voda
Plavi dim ulje

Moze bit turbina i svasta..

Pusti na leru da radi 5min..pa ga zaturiraj..tad ce bacit i na leru plavi dim vjerojatno

Poslano sa mog SM-S906B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel moguće kod tih modernih auta dobiti dizela da je ne čujan i miran u leru i vožnji a da nije direktno ubrizgavanje?
Vozio sam se u F30 318d 2014. pred 2 godine i činio mi se dosta bučan,nemiran naspram VWovog 2.0 tdi 150ks.
Možda su nošači motora kod tog bili u banani.
Odmah sam nekak zaključio da nije DI u pitanju dok kod VW je.
Isto tak onaj 1.6 tdi u Golfu 7 je užasno bučan naspram 2.0 tdi 150ks,sad neznam jel on DI il nije.
E sad čitam da je n47 išao od 2007. do 2014.,to je vjerojatno taj motor koji je poznat po E90 tj vjvj nije DI pošto vuče korijene iz starijih serija.
A poslje je BMW dobio B generaciju motoru koji su vjvj DI.
Baš bi bilo zanimljivo probat F30 sa N47 i tim novijim,sigurno bi trebala bit osjetna razlika u mirnoći i buci.
Ekipa želi moderan auto al da je skroz tih i miran,mislim da nije moguće postić ak nije direktno ubrizgavanje.





Link to comment
Share on other sites

 U E46 je zadnji bmw dizel koji nije DI, a vecina su bili DI.

 

S predubrizgavanjem i post ubrizgavanjem se dizelas dosta stisava, ali se povecava potrosnja. I smanjenem kompresije je tisi, ali nefikasniji. Zato ti novi dizeli dosta trose naspram starih(bosch pumpa ili PD).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, maredo said:

Pa kaj nisu već valjda zadnjih 10 godina svi dizlovi common rail?

Poslano sa mog SM-S928B koristeći Tapatalk
 

Vecina od 2000 godine. Bilo je primjerka i 2010 da je PD, ali vrlo malo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...