Jump to content

V.N. Petronas malaysian grand prix


matt

Recommended Posts

kakva je ovdje situacija sa mekim gumama? jer je mozda od vettela najbolja taktika ako se meke gume jaaako brzo trose, pa onda sto ranije u box rijesiti tog loseg seta, pa onda derati na tvrdim, a ako je bolja situacija nego u australiji onda je mozda i izvisio... kako volim ova nagadjanja haha :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

sta mislite heifeld ili kubica? to bi moglo biti zanimljivo za kladiti se =), inace ova tezina je tezina bolida + vozac + gorivo, barem su tako danas rekli na RTL-u

 

Sto nije da je bolid s vozacem ionako uvijek iste tezine? Masa bolid + vozac mora biti konstantna.

Link to comment
Share on other sites

je odičan portal ali nema nastavak za dalje slike. samo back i klikneš i opet back....

 

Pa nije se nitko bunio na ovaj nacin dosada, no uskoro dolazi nova galerija, pa ce biti drugacije malo slike poslozene. Inace najlakse je otvoriti u novom tabu i to je to, tako je barem na vecini drugih siteova.

 

Biti ce tu svega, a pogotovo ako kisa padne sto je 80% moguce.

 

Weather forecast for Formula 1 Malaysian Grand Prix "As we can see from the forecast from CNN Weather, there is likely to be a rainy day in Kuala Lumpur which will bring us a lot of dun, and to the drivers a bit of a problem when the race starts. This completely changes the strategy, and the thinking of both the drivers and the teams. We are very pleased with this kind of events unfolding for the tommorow’s race, with the thunderstorms and showers expected the whole sunday and the whole race, it will be nice to see how the teams will meet this different conditions on the track."

 

Lako moguce, bit ce predobra utrka ... :)

Edited by Njave
Link to comment
Share on other sites

pa bas zato i je takva regulativa =) mislim da je kubica prvu trku sto odvozio jaaako dobro bio diskvalificiran jer mu je bolid bio prelagan, zato inace kada zavrse trku zadnji krug voze sto blize travi da sto vise kamenja nalijepe na kotace... tako je barem neki komentator rekao =)

Link to comment
Share on other sites

Htio sam samo reci da mislim da je ovo nebitno...

 

sta mislite heifeld ili kubica? to bi moglo biti zanimljivo za kladiti se =), inace ova tezina je tezina bolida + vozac + gorivo, barem su tako danas rekli na RTL-u

 

Jer mislim da je svima tezina bolid + vozac ista... Tako da razlika u tezinama pokazuje samo koliko tko ima benzina u odnosu na ostale...

 

EDIT: Kako ga "Jergovnic" opet kenja i "brani" Lewisa i Mclaren LOL "Nisu bas rekli potpunu istinu" HAHAHA

Edited by Outlaw
Link to comment
Share on other sites

dobra trka, nije mi jasno kaj si je Ferrari mislio kad su Kimiju mijenjali gume kad se zna da se kišne unište u 1 krugu na suhoj stazi, a ovo s prekidom je čisto očekivano mislim da nikako nije bilo smisla krenuti ponovno samo bi bilo kaosa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...