Jump to content

offtopic od 19. str iz R26 citius chipanje topica


avanti

Recommended Posts

Santa Barbara:lol:

 

Jedno pitanje, jel taj Renolček 100% ispravan!?

 

Ja bi to ovako napravio:

 

-Zovite Citiusa,ako naravno dođe,

-otiđite po izboru na bilo koje valjke,

-izmjerite snagu sa tom tuniranom mapom,

-pa neka Citius vrati standardnu serijsku mapu (najbolje da ima koji svjedok tu koji se kuži u programiranje)

-izmjerite ponovno snagu sa serijskim programom i usporedite snagu prije-sada.

-problem riješen!

 

I kako bi naša cura rekla (Đojsije): PUSA:cice:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A vis da nije. Mene da neko zajebe, prvo bi zvao na

kavu, a onda kucao na vrata. Ni bratu danas! Ovo su price od male djece za malu djecu. Nema tu previse pameti. Citius daj deckima lovu, progutaj svoje/ tude govno i izidi cista obraza. Kako bi reko moj frend ratko, pusti kurve da se igraju!

Link to comment
Share on other sites

ako se već toliko daleko ide.....blati i sve ostalo...ajmo onda,merenje prije i posle citiusa...ili sam to negde propustio???....i lock na trade,a vi se naganjajte posle šta i kako.....ovo nema smisla ovako....ima rupa sa oba dve strane....

 

Pokušali jučer riješiti dilemu u CVH, ali smo bili onemogućeni od "više sile"...:rofl:

 

Nema problema, može i u ponedeljak - jedino ako i tada ne bude "nešto". :rofl:

 

A šta onda? Da isto šutimo pa privatno to rješavamo? Nema šanse, javno se sralo po nama i to, očito, neargumentirano...

 

PAYBACK'S A BITCH! :rofl:

 

 

P.S. The truth will set you free! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

mislio sam obostrano....meni ni iz džepa ni u džep....sa astrom ću ići od citiusa i pored svega ovoga....ali idem na valjke prije i posle i sve 5,a pošto zg baš i ne poznajem,odvest će me neko valjda od ekipe negde di se realno meri i di je bilo najmanje problema do sada....

znači nokome ne držim stranu...nemam ništa od svega ovoga....samo gledam kako bi svi bili zadovoljni....znači merenje prije i posle mape i sve 5....rešeno....

Link to comment
Share on other sites

mislio sam obostrano....meni ni iz džepa ni u džep....sa astrom ću ići od citiusa i pored svega ovoga....ali idem na valjke prije i posle i sve 5,a pošto zg baš i ne poznajem,odvest će me neko valjda od ekipe negde di se realno meri i di je bilo najmanje problema do sada....

znači nokome ne držim stranu...nemam ništa od svega ovoga....samo gledam kako bi svi bili zadovoljni....znači merenje prije i posle mape i sve 5....rešeno....

 

Dapače, ali zar to nije posao osobe koja remapira vozilo? Da ako već DEKLARIRA određeni DOBITAK - onda da taj DOBITAK i DOKAŽE? A ne da se stranka mora vucarati po valjcima diljem HR jer taj isti čuner ne priznaje valjke u HR? Hmmmh...kako indikativno - taj isti čuner je prije par mjeseci organizirao group remap upravo u CVH - istoj toj lokaciji koju sada odjednom u Racerovom slučaju ne priznaje?!

 

Bit će i tako napravljeno u ponedeljak.

 

Sa mega/ultra brzom Citius chiptuning mapom dolazimo u CVH, mapom koja je imala >1000km vremena prilagodbe, mjerimo, a onda idemo u ovlašteni servis, stavljamo stock mapu i vraćamo se u CVH. Naravno, sve će biti popraćeno video i foto materijalom. Tko zna, možda zatreba za kasnije...

 

 

Evo kako je to jučer TREBALO biti napravljeno, tako ćemo i u ponedeljak...

 

http://www.youtube.com/watch?v=vcANmLXjBOs

 

THE TRUTH WILL SET YOU FREE! :rofl:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Mislim da tu pišete same nebuloze,izmišljotine,pretpostavke,malo mutite i ostalo...

Auto nije mjeren prije,i niko nezna koliko je točan porast snage,nego pretpostavljate da je 16ks,a neko je već lipo objasnija da valjci na kojima je mjereno svima pokazuju 10%manje,tako da je povečanje snage tribalo realno biti 35ks šta je uredu za stage 2 bez auspuha,i da bi još dosta dobija s auspuhom,iša je bolje dokste se ganjali,sad jednom ide sporije,stvarno nekužim to!

Jedina stavka svega u svemu je taj aku koji je crka jer nije valja,i nije do tomice,jer da se ispraznija i da je ispravan,nakon sat vožnje bi bio ko novi!

Šta se tiće tomice,i nejavljanja na mob,ja bi isto reagira da me se ovako izasere na forumu,bez sagledanja svih ćinjenica,sto kao i on radim s ljudima i znam kako je izgubiti živce kad te neko izludi,razumim ga,falija je u jebanju m...i ja san sam to napravija par puta,ali to je rezultat šta svaki put vas nekolicina dolazite kod njega i vršite na taj način psihički napad!

Sve dok nemate ispise prije i posli su nagađanja,a vi samo nagađate,stvarno ste sjebali čovika!

Ja s njim iman odlićna iskustva i nevirujem u ove pričice,radili smo 20auta kod mene u radioni i sve je bilo uvik ok,iako smo imali i problema na par auta!

Radija je i moj auto(octavia RS 1.8T)koja je navodno dignuta na 220ks,stge2 i tek kad san riješija auspuh auto je poludija,i takvog megana na nekih 200km prođem s 10km više bez greške!

Link to comment
Share on other sites

Počeli ste bacati svašta ovdje....Puno nagađanja, koja nisu potrebna, i na kraju to mjerenje od +16ks je po meni upitno, jer sada, po vašim riječima auto ide slabije od serijskog, što znači da ima -XXks...Upadate sami sebi u usta i trčite pred rudo, umjesto da ste se sami zapitali kako je sada moguće da je do pred para dana auto išao bolje 4-5 dužina, a sada ide lošije, i da ste prvo provijerili sve opcije, pa i obavili mjerenje u CVH prije nego što ste nastavili paljbu po čovjeku....

 

Trebali ste šutiti do mjerenja, ovak mlatite praznu slamu, a forum bi tu bio i u ponedjeljak....Nepotrebno...

Edited by entuzijast
Link to comment
Share on other sites

Auto od alena (žuti Megane) nije išao kako treba do prije koji dan...i mjereno mu je oko 210 konja šta je premalo, bio je po servisima i izgleda da je greška otklonjena...očišćene su dizne i auto opet ide kako treba. Dakle...Racer je dobijao alena dok je alen imao nesipravan auto i bio slabiji...sad kad alen ima ispravan auto onda idu isto.

 

To je htio reći...

 

 

Daj molim te,zar viruješ ovim šta su dosad sebi u usta svakakve rići stavljali,iznišljali,ćuvika sjebali....

Nema šanse da ide bolje,to su nebuloze,razika u vozaču,u svemu može biti,kako ja nečije aute šta ljudi voze cili život vozim brže od njih na tazzu???

 

Mi smo svaki mirili na Tazzu prije i posli i svaki je iša BOLJE i to odmah,ne za 500km,nek MIKKA napiše jer smo ja i on zajedno vozili auta prije i posli,i to da nebi bilo pogreške provali oboje,i mirili u stotinjke ista vrimena:cheer:

Link to comment
Share on other sites

Ok ti imas dobra iskustva i super jer to se i trazi :thumbsup:

 

Ali ovom R26 nece pomoc bas nikakav auspuh jer auto ide LOSE!!!!!!! Auto tako nesmije ici.. nije bitno ide brze ili sporije nego prije nego je bitno kako se ponasa u voznji, a ponasa se jako lose jer gubi snagu na visim okretajima pri visim brzinama.

 

A jel znaš zbog ćega???

 

Jer je na stage2 vjerovatno dignut tlak više nego na stage 1,i sad sva ta kolićina ispušnih plinova nema di izaći,stvara se velika temp ispuha,i motor sam sebe guši,da otvori auspuh,auto bi poludija,evo primjer je MIKKA koji je s auspuhom dobija daliko više nego s ćipom,tek kad je prominija auspuh sve je došlo na svoje i auto je doslovno poludija,isto tako i moj,i svaki drugi,treći....

Link to comment
Share on other sites

po meni je taj auto neispravan od onog momenta kad ima mapu koju hardware nemre podržat i amen

... tko je tome kriv, manje bitno ...

ili napravi sa ICom i spuhom kaj ti je rečeno ili nek Tomica stavi stage1 mapu koja je trebala biti unutra od početka

 

sa ovakvim trakavicama nebute niš rešili, a umijesto da se kao "kolege" sa foruma dogovorite vi se jedni drugima inatite i podmećete, vređate se .... žalosno

Link to comment
Share on other sites

Ha,ha...čovjek ima najbrži 1/4 mile auto u HR i onda ovakav komentar :rofl:

 

pojma nema o ovoj situaciji. Da ima ne znam kakav auto, ne zna apsolutno nista o dogadjajima oko tog jebenog R26 i tih jebenih mapa.

Link to comment
Share on other sites

Na meganu je auspuh dosta restriktivan i to posebno katalizator koji je odmah do samog turbo-punjača,trebalo bi pokušati to sve maknuti. Ja sam to htio napraviti na svome jer sam imao isti problem (tlak turba 1,2 bara do 4 500 okretaja i onda drastično pada) ali sam ga u međevremenu prodao pa ništa od toga.

 

 

I ja san sad budala kad kažem da je do tog,i taj auto neče iči ni s jednim drugim čipom ni neznan s kojim mapama dok se to ne makne i amen!

 

Ljudi mislu da se s nekim čipom može dobiti neznan šta,nemože,to samo vuče druge stvari i sve skupa če dati neki rezultat,ovako nema šanse!

Link to comment
Share on other sites

...Rene, s ovim ogromnim slovima ostavljaš dojam bukača i galamdžije...i ispadaš neozbiljan.

 

;)

 

potpis

 

+

 

kaj te boli kurac za cipanje tuđeg auta i svađanja s citiusom s kojim ti u ovoj prici nemaš apsolutno nikakve veze

 

 

Culi smo sve strane i mislim da vec ekipi puca kurac kolko ima konja , kak je cipano i ko je di koga i kako.. itd itd itd

 

Ovo je postalo retardirano i na nivou šore između 5b i 6c razreda

 

Riješite to uživo i bok , a ne se prepucavat i frajerisat na forumu

 

ovo je trebalo :lock: vec odavno ili napraviti ono kaj je bvlahov predložio

Link to comment
Share on other sites

A jel vam je reka da je potreban auspuh,je!

Kako ne kužiš da ne može dobiti tu snagu,stavra se kontraefekt i više gubi nego dobije,zašto ne prićekate auspuh,pa da se onda sagledaju stvari,virujte mi nečete se moči načuditi koliko če snage auto dobiti!

I sam hans koji je doktor za renaulte i ima taj auto kaže da je auspuh smeče na tom autu!

 

Uostalom šta se ja prepirem s vama kad neznate ništa o tim stvarima i samo oćete brojke na papiru kao da je tomica čarobna vila s štapičem i sad če s pola sata posla auto iči ko mutava!

 

Ajde toliko od mene jer se s vama ne može pričati,kad budete imali imalo znanja o nekim stvarima javite se,dotad pozdrav svim načitanima i nadobudnima vozaćima RENAULTA:P

Link to comment
Share on other sites

...Rene, s ovim ogromnim slovima ostavljaš dojam bukača i galamdžije...i ispadaš neozbiljan.

 

;)

 

Ma, stari moj, puko sam vise! Koja su to vrijedjanja, lazi, atributi koje mi taj covjek sakom i kapom daje...

 

Evo, momentalno sam u autu, citam i ne vjerujem...

 

Opet ponavljam, ja sam spreman, ako se ukaze potreba, i sudskim putem razrijesiti ove lazi koje su recene o meni i dokazati da su postojale fizicke prijetnje od strane citiusa na koje JA nisam uzvratio.

Link to comment
Share on other sites

pa nemojte stavit kljuc, stavite ogranicenje prava pisanja na citiusa i racera.... nadam se da ce to rijesiti na ljudski i kulturan nacin, a ne ovako... mislim da bi bilo ok da ostatak foruma sazna rasplet ove trakavice....

Link to comment
Share on other sites

čitam i ne vjerujem.. :lol:

 

al jedno mi nije jasno, kako to da si ti kao poduzetnik i odrastao čovjek dopuštaš ovo. Što je nekoj firmi vratit nezadovoljnom kupcu NJEGOVE novce. kao da pričamo od par desetaka tisuća eura, a ne 300. U konačnici će te PUNO više koštat ova "reklama".

 

daj vrati čovjeku lovu i završi s tim.

 

Meni je ovaj topic pomogao da se odlučim za EDS i odem u njemačku na svoj tuning.Hvala.:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Napisalo se 300 i nesto postova a nitko nije vidio ispis sa valjaka prije/poslje?

 

Za pocetak morate sami sebe uvjeriti kako je R26 100% ispravan, pa onda tek ostale, pod to mislim da mu se izmjeri deklarirana snaga, a ona nije 209 ks , kolko je NAVODNO taj auto imao prije chipa...

Link to comment
Share on other sites

novi auto, koji poslje "čipanja" ide lošije

 

nema se tu šta više pričati osim o hrv sindromu fušanja i muljanja..

 

Žao mi je dečki koji su popušili od akumulatora do para za čipanje do živaca...+ to bahaćenje i prijetnje...

 

Pogotovo ovo bahaćenje i prijetnje, preko toga nebi nikad prošao i to bi se odmah riješilo u kratkom postupku

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...